WYSYŁAJ I ODBIERAJ

PIENIĄDZE

Z ZELLE®

17.02.2021
Category: Znakami Towarowymi

Zelle® to szybki, bezpieczny, łatwy i bezkontaktowy sposób wysyłania i otrzymywania pieniędzy od znajomych, rodziny i innych osób, którym ufasz. Możesz otrzymać pieniądze bezpośrednio na swoje konto bankowe w ciągu kilku minut 1.

Poszukaj Zelle w swojej aplikacji bankowej lub kliknij „Rozpocznij.

Jak wysłać pieniądze z Zelle®

Zacznij od rejestracji adresu e-mail lub numeru telefonu komórkowego w USA za pośrednictwem aplikacji bankowości mobilnej lub aplikacji Zelle .

Wprowadź preferowany adres e-mail lub numer telefonu komórkowego odbiorcy w USA. Możesz wysłać pieniądze do prawie każdego, kogo znasz i którym ufasz, mając konto bankowe w USA

Wprowadź kwotę do wysłania. Twój odbiorca otrzyma powiadomienie wyjaśniające, jak dokończyć płatność, prosto i szybko.

Z Zelle możesz wysyłać pieniądze na różne rzeczy. Czy wspominaliśmy, że jest szybki? Jak pieniądze prosto na twoje konto bankowe w kilka minut 1 szybko. Obejrzyj, aby dowiedzieć się więcej i dowiedzieć się, jak bezpiecznie zapłacić za korzystanie z Zelle .

Dlaczego warto korzystać z Zelle®

Niezależnie od tego, czy rozliczasz IOU, czy dzielisz koszt na wynos, możesz wysłać pieniądze do zaufanej osoby w ciągu minuty 1 bezpośrednio na jej konto bankowe w Zelle .

Twoje pieniądze podróżują bezpiecznie od momentu wysłania do chwili, gdy trafią na konto bankowe. Prosto od Ciebie do nich. Dzięki temu zyskujesz spokój ducha, podobnie jak odbiorca.

Wysyłaj pieniądze za pomocą zaledwie kilku dotknięć telefonu komórkowego. Co więcej, prawdopodobnie masz już Zelle w swojej aplikacji bankowej – żadne dodatkowe pobieranie nie jest konieczne.

Zacznij od swojego banku lub unii kredytowej.

Często Zadawane Pytania

Jak mogę używać Zelle®?

Z Zelle możesz wysyłać, żądać lub otrzymywać pieniądze . Po rejestracji po prostu dodaj adres e-mail odbiorcy lub numer telefonu komórkowego w USA, kwotę, którą chcesz wysłać lub o którą chcesz poprosić, przejrzyj i dodaj notatkę, a następnie kliknij „Potwierdź.

Ktoś wysłał mi pieniądze za pomocą Zelle®, w jaki sposób je otrzymam?

Jeśli jesteś już zarejestrowany w Zelle , nie musisz podejmować żadnych dalszych działań. Pieniądze zostaną przelane bezpośrednio na Twoje konto bankowe powiązane z Twoim profilem, zazwyczaj w ciągu kilku minut 1.

Nie jestem pewien, czy używać Zelle® do płacenia komuś, kogo nie znam. Co powinienem zrobić?

Jeśli nie znasz osoby lub nie jesteś pewien, czy otrzymasz to, za co zapłaciłeś (na przykład przedmioty zakupione w witrynie licytacji lub sprzedaży online), zalecamy, aby nie używać Zelle do tego typu transakcji .

  • Skontaktuj się z nami
  • Wzmacniacz
  • naciśnij
  • Prawny
  • Nie sprzedawaj moich informacji
  • Twoje prawa do prywatności
  • Bezpieczeństwo
  • Blog

1 Aby korzystać z Zelle, musisz mieć konto bankowe w USA . Transakcje zwykle trwają kilka minut, gdy adres e-mail odbiorcy lub numer telefonu komórkowego w USA są już zarejestrowane w Zelle .

2020 Usługi wczesnego ostrzegania, LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zelle i znaki Zelle użyte w niniejszym dokumencie są znakami towarowymi Early Warning Services, LLC. Inne nazwy produktów i firm wymienione w tym dokumencie są własnością ich odpowiednich właścicieli.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy