Wypłata Netspend w Walmart – często zadawane pytania (jak to zrobić, opłaty, limity itp.)

17.02.2021
Category: Zadawane Pytania

Krótka odpowiedź: Walmart zezwala na wypłaty Netspend w swoich MoneyCenters. Opłata wynosi około 3,75 USD za wypłatę, a dzienny limit wypłat wynosi około 5000 USD. Inne opcje otrzymywania pieniędzy z konta Netspend w Walmart obejmują zwrot gotówki za zakup i wypłatę w bankomacie w sklepie. Aby uzyskać więcej informacji na temat wypłat Netspend w Walmart, zobacz poniżej.

Spis treści

Jak dokonać wypłaty Netspend w Walmart

Możesz wypłacić środki ze swojego konta Netspend w Walmart na następujące sposoby:

 • W Walmart MoneyCenter
 • Poprzez zwrot gotówki przy kasieW bankomacie w sklepiePoniżej szczegółowo opisujemy każdą metodę wypłaty, w tym powiązane limity i opłaty. Aby zebrać te informacje, przejrzeliśmy ujawnienia konta Netspend, skontaktowaliśmy się z działem obsługi klienta korporacyjnego Walmart i rozmawialiśmy z współpracownikami sklepów Walmart w Kalifornii, Michigan, Missouri, Nevadzie i New Jersey.

  Wypłaty Netspend w Walmart MoneyCentersNetspend umożliwia dokonywanie wypłat bez recepty w niektórych bankach i sklepach, w tym Walmart. Aby dokonać wypłaty z konta Netspend w Walmart MoneyCenter, musisz okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem wydany przez rząd. Listę miejsc, w których możesz doładować swoją kartę Netspend, znajdziesz w naszym powiązanym artykule.

  • Opłaty: różnią się w zależności od sklepu, ale można spodziewać się opłaty w wysokości około 3,75 USD za wypłatę; Lokalizacje doładowań Netspend mogą ustalać własne opłaty do maksymalnej opłaty określonej przez Netspend, która wynosi 4 USD lub 2,75% kwoty wypłaty.
  • Limity: Netspend ma maksymalny limit wypłat pozagiełdowych w wysokości około 5000 USD dziennie. Twoje lokalne Walmart MoneyCenter może ustawić niższy limit w zależności od dostępnej gotówki; jeśli planujesz dokonać dużej wypłaty, możesz zadzwonić do lokalnego Walmartu z wyprzedzeniem, aby sprawdzić, czy może spełnić Twoją prośbę.Wypłaty Netspend poprzez Cash Back w RejestrzeMożesz dokonać wypłaty ze swojego konta Netspend, dokonując zakupu w Walmart za pomocą karty Netspend i prosząc o zwrot gotówki w kasie lub przy kasie. Możesz otrzymać zwrot gotówki za pomocą karty Netspend w każdym sklepie, który umożliwia zwrot gotówki, wybierając opcję „debet jako metodę płatności, wprowadzając kod PIN i wybierając kwotę zwrotu gotówki. Chociaż Walmart nie pobiera opłaty za zwrot gotówki, niektóre sklepy mogą pobierać opłatę. Zobacz nasz powiązany artykuł o sklepach, które zwracają pieniądze, aby dowiedzieć się, które sklepy pobierają opłaty za tę usługę.

   • Opłaty: brak
    • Uwaga: Netspend pobiera opłatę od 1 do 2 USD za transakcję za zakupy debetowe, jeśli jesteś w planie płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem. Opłata ta nie ma zastosowania, jeśli korzystasz z planu miesięcznego lub planu miesięcznego skróconego.
    • Limit: Walmart umożliwia zwrot gotówki do 100 $ przy kasie i do 60 $ zwrotu gotówki przy kasie samoobsługowej na transakcję, jak wcześniej zgłoszono.Wypłaty Netspend w bankomacie w sklepieTwoja karta Netspend działa podobnie do tradycyjnej bankowej karty debetowej, co oznacza, że ​​możesz jej używać do dokonywania wypłat z bankomatów. Ponieważ jednak Netspend nie jest powiązany z siecią bankomatów, będziesz odpowiedzialny za opłatę za wypłatę z bankomatu Netspend (2,50 USD za wypłatę z bankomatu) i wszelkie opłaty operatora bankomatów (zwykle 2,50 USD do 3 USD za wypłatę w Walmart). Aby uniknąć tych opłat, możesz zamiast tego rozważyć zwrot gotówki.

     • Opłaty: Netspend pobiera 2,50 USD za wypłatę z bankomatu; Bankomaty Walmart zazwyczaj pobierają opłatę od 2,50 USD do 3 USD za wypłatę
     • Limity: Netspend ogranicza wypłaty z bankomatów do 325 USD za transakcję, 940 USD dziennie i nie więcej niż sześć wypłat w ciągu 24 godzin.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy