Tutaj do pomocy

17.02.2021
Category: Przed Złożeniem

Uzyskaj informacje na temat płatności stymulacyjnej EIP tutaj

Łatwy sposób płatności

TPG pobiera opłaty za przygotowanie podatku ze zwrotu, ułatwiając opłacenie przygotowania podatkowego

Brak opłat z góryOpłaty za przygotowanie podatku są opłacane ze zwrotu, więc nie ma nic do zapłaty z góry 1Tak szybko, jak elektroniczne zgłoszenieZwrot podatku jest możliwy tego samego dnia, w którym IRS wystawia automatyczną płatnośćBezpieczne i wygodneBezpieczna, szybka płatność z wygodnymi opcjami zwrotu pieniędzyJak to działa

Przelew zwrotny ułatwia zapłacenie za przygotowanie podatku

Po przygotowaniu zeznania podatkowego i oczekiwaniu zwrotu pieniędzy, można skorzystać z przelewu zwrotnego, aby zapłacić za przygotowanie podatku.

Krok 1: Wybierz przelew zwrotnyNiezależnie od tego, czy korzystasz z usług doradcy podatkowego, czy robisz to samodzielnie, przed złożeniem zeznania podatkowego wybierz opcję zwrotu kosztów przelewem. Ty również zdecydujesz, w jaki sposób chcesz otrzymać kwotę zwrotu.

Krok 2: Złóż zeznanie podatkoweDeklaracja podatkowa będzie zawierać informacje TPG, aby IRS i / lub stan wiedzieli, gdzie wysłać kwotę zwrotu.

Krok 3: Odbierz zwrot pieniędzyGdy kwota zwrotu zostanie przekazana TPG, wszystkie związane z tym opłaty za przygotowanie podatku są zatrzymywane i płacone, a pozostała kwota zwrotu jest wydawana podatnikowi.

Wygodne sposoby otrzymywania pieniędzy 2

Gdy kwota zwrotu zostanie przekazana TPG, wszystkie związane z tym opłaty za przygotowanie podatku są potrącane i płacone, a pozostałe środki są wydawane podatnikowi.

Walmart MoneyCardPodatnicy szukający bezpiecznej i łatwej alternatywy dla czeku papierowego mogą otrzymać zwrot pieniędzy na karcie Walmart MoneyCard. 3

Bezpośredni depozytPieniądze można zdeponować na koncie czekowym lub oszczędnościowym. Środki są wypłacane natychmiast po otrzymaniu przez IRS lub stan środków na Twoje konto bankowe w ciągu 1-2 dni roboczych.

CzekSpecjaliści podatkowi mogą wydawać czeki ze swojego biura po otrzymaniu funduszy skarbowych lub państwowych. Dowiedz się więcej o tym, gdzie można zrealizować czeki. 4

Direct2CashPodatnicy mogą otrzymać zwrot w gotówce (do 7500 USD) z uczestniczących sklepów Walmart za opłatą 7 USD. 5

Czeki zrealizowane na 10 USD lub mniej

Czeki kasjerskie wydane przez TPG można zrealizować w ponad 11 000 placówkach w całym kraju

+ Czeki do 7500 $ zrealizowane na koszt do 8 $ 6

+ Ponad 5000 lokalizacji w całym kraju

+ Dostępne w uczestniczących sklepach Walmart do 31 grudnia

+ Czeki do 9500 $ zrealizowane za 10 $ 7

+ Ponad 6300 lokalizacji w całym kraju

+ Dostępne w dowolnym banku Wells Fargo do 31 kwietnia

Chcesz zatrudnić profesjonalistę?

Znajdź specjalistę podatkowego z produktami, których potrzebujesz

Wyszukaj według kodu pocztowego, aby znaleźć specjalistę podatkowego w Twojej okolicy, w tym oferowane przez nich produkty marki TPG.

Pomaganie podatnikom zrobić więcej w zakresie ich zwrotuZasoby, które pomagają specjalistom podatkowym odnieść sukcesTPG jest dumnym zwolennikiem następujących organizacji1 Obowiązują opłaty manipulacyjne.

O nasJako firma Green Dot, Santa Barbara Tax Products Group ułatwia rozliczenie za przygotowanie podatku i zapewnia szybki dostęp do zwrotu podatku za pomocą wygodnych metod płatności. Naszą misją jest dostarczanie podatnikom najlepszych w swojej klasie produktów i pomaganie specjalistom podatkowym w rozwijaniu ich działalności, przy jednoczesnym utrzymywaniu odpowiedzialności za najwyższe standardy.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy