Sklep internetowy z przedpłaconymi kartami kredytowymi Visa i Mastercard

17.02.2021

W pełni zautomatyzowana usługa premium z natychmiastową dostawą.

Co oferujemy

Oferujemy coś lepszego niż tylko wirtualne karty debetowe. Zapewniamy anonimowość Twoich płatności! Nasze wirtualne przedpłacone karty bankowe Visa i Mastercard umożliwiają anonimowe płacenie za towary i usługi online. Pracujemy na całym świecie, więc możesz kupować wirtualne karty przedpłacone z dowolnego miejsca na świecie i używać ich do płacenia online na dowolnych stronach internetowych, które akceptują karty przedpłacone Mastercard lub Visa.

Oferujemy różne rodzaje kart, w zależności od cech:Blue Card – wirtualna przedpłacona Visa, USD:Green Card – wirtualna karta przedpłacona, USD:Brown Card – wirtualna karta przedpłacona Mastercard lub Visa, USD:Black Card – wirtualna przedpłacona Visa, USD:* Zmienność okresu użytkowania karty wynika z upływu czasu pomiędzy początkiem okresu ważności (data wydania) a momentem faktycznej sprzedaży karty kupującemu (rozpoczęcie użytkowania).

Wszystkie wirtualne karty przedpłacone obsługują AVS (usługa weryfikacji adresu) i można je zarejestrować pod dowolną nazwą i adresem. Weryfikacja nie jest wymagana podczas rejestracji karty Ezzocard, nie jest wymagany dowód osobisty ani żadne inne dokumenty. Rejestracja karty odbywa się na naszej stronie internetowej. W każdej chwili możesz sprawdzić aktualne saldo karty lub otrzymać wyciąg z karty. Wszystkie zakupione karty mogą być używane do zakupów online, płacenia za usługi na całym świecie, a także do weryfikacji osobistych kont PayPal lub innych kont internetowych: iOffer, MoneyBookers US, Google Adwords, AlertPay itp.

Wirtualne przedpłacone karty kredytowe

Co otrzymasz po dokonaniu płatności?

Po dokonaniu płatności natychmiast otrzymasz numer swojej karty, datę jej ważności i dane CVV2. Jeśli masz jakieś pytania, odwiedź naszą stronę z często zadawanymi pytaniami. W przypadku wystąpienia problemu z otrzymaniem Twojej karty, dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej go rozwiązać.

Staramy się zaspokoić Twoje potrzeby i zapewnić najlepszą obsługę naszym klientom.

SUBSKRYBUJ I OTRZYMAJ SPECJALNE OFERTY I WIADOMOŚCIKluczowe zalety naszych produktów finansowych
 • Anonimowość kart – wirtualne karty bankowe można rejestrować pod dowolną nazwą i adresem, co umożliwia dokonywanie zakupów bez ujawniania danych osobowych.
 • Poufność procesu zakupów – dokonując zakupu nie musisz podawać swoich danych osobowych (dowód osobisty, adres, itp.) I możesz skorzystać z anonimowych środków płatniczych, takich jak kryptowaluty.Natychmiastowa dostawa 24/7 – zautomatyzowana usługa wydawania jest w pełni dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby dostarczyć Twoje karty natychmiast po dokonaniu płatności.Ogólnoświatowy dostęp – nasi klienci mogą kupić wirtualną kartę na całym świecie, w każdym kraju i mogą z niej korzystać prawie w każdym miejscu, w którym akceptowane są karty przedpłacone Visa i Mastercard.
 • Wsparcie online – zapewniamy naszym klientom kompleksowe wsparcie online.
 • Możliwość zwrotu środków – istnieje możliwość zwrotu 95% wartości nominalnej karty w ciągu 1 miesiąca, jeśli nie korzystałeś z karty lub zdecydowałeś, że jej nie potrzebujesz.Duży wybór – oferujemy szeroki wybór nominałów kart: od 5 do 900 USD.Indywidualna karta nominalna – istnieje możliwość zamówienia karty wirtualnej o indywidualnym nominale, jeśli nie jest ona regularnie dostępna. Twoja indywidualna wartość nominalna musi być wielokrotnością 5, a minimalne zamówienie to nie mniej niż 5 kart.Rabaty dla stałych klientów.Jak kupić

  Kup nasze karty łatwo i szybko, postępując zgodnie z instrukcjami w sekcji Jak zapłacić na naszej stronie internetowej. Akceptujemy USD (Perfect Money i WebMoney), kryptowaluty (Bitcoin, Ethereum, Dash i Bitcoin Cash). Inne kryptowaluty są również akceptowane przy płatnościach powyżej 500 USD.

  Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą sekcję FAQ. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o korzystaniu z wirtualnych kart Ezzocard i opcjach płatności, zapraszamy do przeczytania artykułów w dziale O VCC.

  Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy. Nie zapomnij podać swojego adresu e-mail, abyśmy mogli odpowiedzieć, jeśli będziemy offline.

  Nasze wirtualne karty przedpłacone to Twoja prawdziwa zaleta podczas zakupów na całym świecie!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy