SBA 7 (a) Pożyczki i podatki – wszystko, co musisz wiedzieć

17.02.2021
Category: Jesteś Winien

Aktualizacja: 22 maja 2020 r

Prowadzenie małej firmy jest trudne, zwłaszcza gdy kapitał obrotowy jest niski, a wydatki wysokie. Niezależnie od tego, czy cierpisz z powodu utraconych dochodów, czy innego kryzysu, istnieje rozwiązanie, które pomoże Ci stanąć na nogi: pożyczka SBA 7 (a).

Pożyczka SBA (7a) jest najpopularniejszą pożyczką Small Business Administration (SBA) i nietrudno zrozumieć, dlaczego. Te pożyczki terminowe wspierane przez rząd zapewniają dużą sumę gotówki z niskimi stopami procentowymi, łatwymi do zarządzania terminami płatności i elastycznymi wydatkami. Jedyną istotną wadą pożyczki SBA 7 (a) jest intensywna papierkowa robota i przetwarzanie – ale ponieważ możemy pomóc Ci to uprościć, ta pożyczka naprawdę jest korzystna dla wszystkich.

Jeśli planujesz otrzymać pożyczkę, możesz się zastanawiać, jak ten napływ kapitału wpłynie na Twoje zobowiązania podatkowe. Jeśli chodzi o zobowiązania IRS, Twoje pożyczki SBA mają kilka subtelnych niuansów. Poniżej omówimy wszystkie szczegółowe informacje podatkowe związane z pytaniem: „czy kredyty biznesowe można odliczyć od podatku? Dzięki temu spłacisz dokładnie to, co jesteś winien, a także odzyskasz należną kwotę.

SBA 7 (a) pożyczki na działalność gospodarczą i ulgi podatkowe

Po pierwsze, dobra wiadomość jest taka, że ​​większość pożyczek nie wpłynie znacząco na podatki, które jesteś winien. Otrzymanie ryczałtu gotówki w postaci pożyczki to coś innego niż zarabianie na biznesie. Więc nie zostaniesz opodatkowany od kwoty głównej.

Twoje odsetki są jednak odrobinę inne. W przypadku pożyczek terminowych Twoje odsetki można odliczyć od podatku. Oznacza to, że możesz odpisać odsetki jako wydatki biznesowe i zmniejszyć ogólne obciążenie podatkowe.

Na szczęście dla Ciebie pożyczki SBA 7 (a) to pożyczki terminowe (jedyną różnicą jest to, że są gwarantowane przez SBA), co oznacza, że ​​możesz odliczyć odsetki. Większość pożyczek terminowych jest tak skonstruowana, że ​​odsetki są wyższe na początku harmonogramu spłaty, a niższe pod koniec. Oznacza to, że możesz ubiegać się o większe odliczenia podatkowe od odsetek od kredytu biznesowego, gdy rozpoczynasz spłatę pożyczki, co pomaga zrównoważyć nowy dług.

Czy kredyty biznesowe można odliczyć od podatku: Kwalifikacje i dyskwalifikacje

Aby odpowiedzieć na pytanie „czy spłaty kredytu biznesowego można odliczyć od podatku? najpierw musisz spełnić kilka wymagań IRS:

 • Jesteś osobą prawną odpowiedzialną za pożyczkę
 • Podpisałeś umowę z pożyczkodawcą na spłatę pożyczkiTy i Twój pożyczkodawca macie „prawdziwą relację dłużnik-wierzycielMusisz także upewnić się, że nie wykorzystujesz swoich środków w niewłaściwy sposób:

  • Nie możesz odliczyć odsetek zapłaconych za pomocą środków z drugiej pożyczki (refinansowania), aby spłacić pierwszą pożyczkę
  • Nie możesz odliczyć odsetek, jeśli przejąłeś dług lub nieruchomość od pierwotnego właściciela – zostaną one umorzoneNie możesz odliczyć skapitalizowanych odsetek (zobacz wyjaśnienie IRS w sekcji „Skapitalizowane odsetki)Nie możesz odliczyć płatności odsetek od opłat przeznaczonych do wykorzystania w trybie gotowościPoza tym, odsetki od kredytu biznesowego według SBA 7 (a) powinny podlegać odliczeniu od podatku.

   Dzięki ulgom podatkowym zaciąganie pożyczek jest mniej onieśmielające

   Zaciąganie długów w małych firmach zawsze wiąże się z pewnym nieodłącznym ryzykiem. Jednak odliczenia podatkowe od kredytów biznesowych sprawiają, że pożyczki są mniej przerażające. Ponadto ogromną korzyścią jest to, że możesz odliczyć więcej na początku swojego harmonogramu spłaty, aby pomóc sobie w zaciągnięciu nowego długu.

   Jeśli szukasz niedrogiego rozwiązania dla potrzeb kapitału obrotowego, rozważ uzyskanie pożyczki SBA 7 (a). Nasi specjaliści ds. Pożyczek mogą odpowiedzieć na dodatkowe pytania dotyczące „Czy można odliczyć od podatku kredyty biznesowe? Dodatkowo możesz otrzymać 10-letnią pożyczkę w wysokości od 20 000 do 5 milionów dolarów. Dowiedz się więcej o naszych pożyczkach SBA 7 (a) lub śmiało i już teraz zacznij składać wniosek.

   Jesse SumrackJesse Sumrak jest marketerem treści w Twilio SendGrid i zajmuje się pisaniem zabójczych treści. Tworzył i zarządzał treściami dla start-upów, firm w fazie wzrostu, małych firm i firm notowanych na giełdzie. Jesse spędził prawie dziesięć lat, pisząc o małych firmach i przedsiębiorczości, po zbudowaniu i sprzedaniu własnego postapokaliptycznego start-upu fitness. Jesse studiował public relations na Uniwersytecie Brighama Younga.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy