Powody, dla których cena Bitcoin jest tak niestabilna

17.02.2021

Różnice wartości w wartości lokalizacji Bitcoin na giełdach kupna i sprzedaży Bitcoinów są popychane przez kilka czynników. Zmienność jest oceniana na starych rynkach za pomocą wskaźnika zmienności, zwanego również indeksem zmienności CBOE (VIX). dowiedz się tego teraz, w Bitcoin nie ma jeszcze całkowicie akceptowanego indeksu, ponieważ kryptowaluta jako rzeczywista klasa aktywów jest jednak na swoich poziomach początkowych, ale zdajemy sobie sprawę, że Bitcoin jest gotowy na zmienność w postaci 10-krotnych korekt kosztów w porównaniu do Dolara amerykańskiego w dość krótkim okresie czasu. W tym artykule jest tylko kilka z różnych czynników wpływających na zmienność Bitcoina:

1. Na ładunek posiadania wpływa niszczący pchnięcie.

Sytuacje informacyjne, które przerażają użytkowników końcowych Bitcoin, obejmują incydenty geopolityczne i oświadczenia władz federalnych, że Bitcoin jest najprawdopodobniej kontrolowany. Pierwsi użytkownicy Bitcoina chronili wielu złych aktorów, generując nagłówki wiadomości, które wywołały najgorsze obawy inwestorów. Nagłówki generujące informacje Bitcoin obejmują osobiste bankructwo Mt. Gox na początku 2014 r., A nawet znacznie później, z południowokoreańskiej branży handlowej Yapian Youbit, a także inne osoby, które lubią znaczny profil wykorzystania Bitcoin w ofertach leków za pośrednictwem Silk Highway, która zakończyła się zamknięciem lokalizacji rynkowej przez FBI w październiku 2013 r. Wszystkie te wydarzenia i podstawowy ogólny stres, który nastąpił, spowodowały, że wartość Bitcoinów w porównaniu do walut fiducjarnych szybko spadła. Niemniej jednak,Bitcoin dobrze wychowani inwestorzy postrzegali wszystkie te wydarzenia jako dowód na to, że rynek rośnie, generując ponownie znacznie cenę bitcoinów w porównaniu do dolara amerykańskiego w krótkim okresie czasu, który szybko stosował się do działań informacyjnych.

dwa. Bitcoin jest uznawany za naprawdę wart modyfikacji.

Pierwszym powodem, dla którego Bitcoin może się zmienić w opozycji do giełd fiducjarnych, jest zidentyfikowanie utrzymania wartości w stosunku do dochodu fiducjarnego. Bitcoin ma elementy, które sprawiają, że jest porównywalny ze złotem. Jest rządzony przez rezolucję projektową opracowaną przez twórców podstawowej innowacji technologicznej, aby zmaksymalizować możliwości jej wytwarzania do ustalonej sumy, 21 milionów BTC. Biorąc pod uwagę, że różni się to znacznie od wymiany walut fiducjarnych, którą zarządzają władze federalne, które chcą chronić zmniejszoną inflację, wyższą pracę i akceptowalną ekspansję podczas wydatkowania aktywów pieniężnych, ponieważ gospodarki zaprojektowane z wartościami fiducjarnymi wykazują oznaki siły lub słabości, handlowcy może wyznaczyć dużo więcej lub mniej swoich rzeczy właściwych dla Bitcoin.

3. Jak również znaczne odchylenie w świadomości zasobu wartości Bitcoina i podejścia do korzyści.

Nieprzewidywalność Bitcoina jest również napędzana w ogromnym komponencie przez różne postrzeganie ukrytych korzyści kryptowaluty jako pomocy w oszczędzaniu ceny i podejścia do transferu korzyści. Magazyn wartości to działanie, dzięki któremu aktywa mogą bardzo łatwo przynieść korzyści w przyszłości dzięki pewnej przewidywalności. Sklep z cenami można bez trudu utrzymać i zmodyfikować pod kątem niektórych wspaniałych usług lub usług w przyszłości. Metodą transferu ceny jest jakakolwiek rzecz lub zasada używana do przenoszenia domu w tym rodzaju nieruchomości z jednego podmiotu na inny. Nieprzewidywalność Bitcoina przy istniejącej sytuacji skutkuje dość niejednoznacznym utrzymaniem wartości, ale zapewnia praktycznie bezproblemowy transfer wartości. Ponieważ tych dwóch kierowców aktualnej wartości lokalizacji Bitcoin różni się od dolara amerykańskiego i innych międzynarodowych walut fiducjarnych,widzimy, że wartość Bitcoin może znacznie wzrosnąć w oparciu o funkcje wiadomości, jak zauważamy w przypadku rynków zapasów fiat.

cztery. Niewielka opcja warta ogromnych właścicieli domów na rynku Forex.

Nieprzewidywalność bitcoinów jest również związana z dyplomem wypychanym przez posiadaczy olbrzymich wskaźników całkowitego zaległego kursu walutowego. Dla handlowców Bitcoin z obecnymi zasobami powyżej około 10 mln USD nie jest oczywiste, w jaki sposób eksterminowaliby tak dużą pozycję w pustym miejscu bez znacznego przesunięcia rynku. Ponieważ ilość bitcoinów jest porównywalna ze skromną kapitałem, waluta nie osiągnęła cen posiadania na rynku masowym, które mogą być wymagane, aby zapewnić cenę wyboru dużym właścicielom domów kryptowaluty.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy