Najlepsze pożyczki o wartości 10 000 USD za słaby kredyt

17.02.2021
Category: Ocena Kredytowa

Pieniądze napędzają świat. Problem w tym, że wydaje się, że nigdy nie masz go dość. Na przykład teraz jesteś w opałach i musisz pożyczyć 10 000 $, a kredyt jest słaby. Rozwiążmy ten problem i ustalmy najlepsze opcje pożyczki w wysokości 10 000 USD.

Idziesz, aby sprawdzić swoją zdolność kredytową. Pracowałeś nad naprawą kredytu, więc masz nadzieję, że Twój wynik jest wyższy niż przy ostatnim sprawdzaniu. Jest wyższy, ale nadal nie udało Ci się wyjść ze złego zakresu kredytów.

Czy można uzyskać pożyczkę w wysokości 10000 dolarów ze złym kredytem?

Krótko mówiąc, tak. W rzeczywistości jesteś jednym z 68 milionów Amerykanów, którzy mieszczą się w przedziale złych kredytów. To dobra wiadomość dla Ciebie.

Ponieważ tak wielu Amerykanów ma mniej niż doskonały kredyt, stwarza to popyt na złe kredyty. To oznacza, że ​​jest dla ciebie nadzieja. Przyjrzyjmy się niektórym opcjom złych kredytów, które mogą być dostępne.

Typowe pożyczki na złe kredyty

Niektóre z najczęstszych opcji pożyczek dla osób ze złym kredytem obejmują szybkie pożyczki, karty kredytowe i zaliczki gotówkowe na karcie kredytowej. Jednak te zwykle działają najlepiej, gdy potrzebujesz niewielkiej pożyczki. Może od kilkuset do kilku tysięcy dolarów.

Ale jeśli potrzebujesz do 10 000 USD, te opcje nie są tak dobre. Po pierwsze, stopy procentowe są zwykle dość wysokie, co utrudnia spłatę tak dużej kwoty. Po drugie, Twój limit na karcie kredytowej jest prawdopodobnie zbyt niski, a wiele stanów ogranicza pożyczki do 1000 USD lub mniej.

Będziesz więc potrzebować innej opcji.

Niestety złe kredyty mają zazwyczaj jedną wspólną cechę. Zwykle są drogie. Tak jak w przypadku, mają one wysokie oprocentowanie, a warunki spłaty mogą nie być dla Ciebie najkorzystniejsze.

Istnieje kilka sposobów obniżenia tego kosztu. Przyjrzyjmy się najpierw tym.

Pożyczka zabezpieczona

Wiele pożyczek jest niezabezpieczonych. Oznacza to, że pożyczkodawca nie ma żadnej innej gwarancji niż Twoje słowo, że zamierzasz spłacić pożyczkę. To właśnie sprawia, że ​​ocena kredytowa jest ważna. Twoja ocena kredytowa mówi pożyczkodawcy, jakie były Twoje wcześniejsze zachowania finansowe.

Niska zdolność kredytowa to sygnał ostrzegawczy dla pożyczkodawcy. Pokazuje, że jesteś pożyczkobiorcą wysokiego ryzyka i możesz nie spłacać tego, co ci pożyczyli. Dlatego mają tendencję do pobierania wyższych stóp procentowych. Szukają lepszej rekompensaty, ponieważ muszą podejmować większe ryzyko.

Jeśli masz jakieś aktywa o wartości 10 000 USD, możesz wziąć pożyczkę zabezpieczoną. Zabezpieczając pożyczkę pod zastaw, zmniejszasz ryzyko, że pożyczkodawca przejmie pożyczkę, udzielając pożyczki niezabezpieczonej. W ten sposób pożyczkodawca jest bardziej skłonny zaoferować korzystniejsze oprocentowanie i współpracować z Tobą w sprawie warunków spłaty.

Pożyczka Cosigned

Innym sposobem na uzyskanie korzystniejszych warunków pożyczki jest zatrudnienie cosignera. Jeśli przyjaciel lub członek rodziny z dobrym kredytem jest skłonny podpisać Twoją pożyczkę, pożyczkodawca będzie skłonny współpracować z Tobą na warunkach.

Jeśli jednak planujesz podążać tą trasą, bądź bardzo ostrożny. Upewnij się, że możesz dokonać płatności i spłacić pożyczkę w terminie.

Narażasz czyjąś zdolność kredytową i wiele relacji zostało zrujnowanych z powodu pieniędzy. Nie chcesz, żeby ci się to przytrafiło.

Gdzie znaleźć pożyczki w wysokości 10 tys. Dolarów na złe kredyty

A teraz przejdźmy do dobrych rzeczy. Gdzie można znaleźć pożyczki na zły kredyt?

Prawda jest taka, że ​​istnieje kilka opcji. Każdy ma swoje wady i zalety. Przyjrzyjmy się niektórym typowym i możesz zdecydować, czy mogą Ci pomóc

Linia kredytowa pod zastaw domu

Linia kredytowa pod zastaw domu lub HELOC to rodzaj pożyczki zabezpieczonej. Oczywiście możesz wykupić HELOC tylko wtedy, gdy masz zgromadzony kapitał własny w swoim domu. Ogólnie rzecz biorąc, aby się zakwalifikować, musisz mieć współczynnik wartości kredytu do wartości wynoszący 80%. Oznacza to, że posiadasz co najmniej 20% kapitału własnego w swoim domu.

To dobra opcja, jeśli jesteś właścicielem własnego domu. Generalnie można uzyskać znacznie niższe oprocentowanie i bardzo korzystne warunki spłaty.

Linia kredytowa działa również jako kredyt odnawialny, podobnie jak karta kredytowa. Oznacza to, że możesz ponownie wykorzystać kredyt podczas spłaty.

Możesz także zdecydować się na zwykłą pożyczkę pod zastaw domu. Działa to jak zwykła pożyczka, ale jest zabezpieczona lepszym oprocentowaniem. Kiedy już spłacisz, to jest gotowe. Aby ponownie pożyczyć, musisz ponownie złożyć wniosek.

Najlepsi pożyczkodawcy oferujący linię kredytową pod zastaw domu w wysokości 10 000 USD (HELOC)

 • Bank of America – ich zainteresowanie pożyczką zależy od tego, jak zły jest Twój kredyt. Kliknij tutaj, aby zobaczyć aktualne oprocentowanie i kwalifikacje.
 • Wells Fargo – lider w bankowości od ponad 150 lat. Świetna opcja z dobrymi stopami procentowymi i warunkami, jeśli możesz uzyskać zgodę. Kliknij tutaj, aby zobaczyć aktualne oferty.
 • LendingTree – zasób online, który istnieje od dłuższego czasu. Oferują usługę, w której możesz porównać wiele ofert jednocześnie. Sprawdź to

Pożyczki osobiste o wartości 10 000 USD, zwykle online

Następni na naszej liście są bezpośredni pożyczkodawcy internetowi. Pożyczki osobiste w wysokości 10 000 USD mają tę zaletę, że są szybkie. W niektórych przypadkach możesz mieć pieniądze na koncie w ciągu jednego lub dwóch dni. Mają również tendencję do proszenia o mniej formalności i łatwiej się do nich zakwalifikować.

Ale ta wygoda ma swoją cenę. Osobiste pożyczki online mogą być łatwe do uzyskania, ale trudno je spłacić ze względu na wysokie oprocentowanie.

Jeśli jednak naprawdę szybko potrzebujesz pieniędzy, jest to dobra opcja. Możesz również łatwo znaleźć pożyczkodawców, którzy zaoferują pożyczki do 10000 USD.

Najlepsi pożyczkodawcy online oferujący pożyczkę osobistą w wysokości 10000 USD

 • NetCredit – Zobacz oferty
 • SoFi – Zobacz oferty
 • Prosper – Zobacz oferty

Rynek online

Rynek internetowy jest bardzo podobny do bezpośredniego pożyczania online. Jednak zakupy w ten sposób są wygodniejsze i mogą przyspieszyć ten proces, jeśli nie masz czasu.

Rynek to miejsce, w którym możesz sprawdzić, do czego się kwalifikujesz, korzystając z usług kilku pożyczkodawców jednocześnie. Wystarczy, że raz wprowadzisz informacje, a następnie zobaczysz, co stanie się dla Ciebie dostępne. Następnie platforma handlowa przekieruje Cię na stronę pożyczkodawcy, aby wypełnić wniosek i zakończyć zaciąganie pożyczki.

Pożyczki typu peer-to-peer

Platforma pożyczkowa peer-to-peer jest dla Ciebie podobna do bezpośredniego pożyczkodawcy online. Ale to działa trochę inaczej.

Inne osoby, które mają wolne pieniądze, mogą zainwestować w platformę pożyczkową typu peer-to-peer. Wtedy na platformę przychodzą osoby takie jak Ty, które potrzebują pożyczki, aby poprosić o pożyczkę.

Dobrze jest wiedzieć, że pieniądze, które płacisz, trafiają do kieszeni innej osoby, a nie do firmy. Czasami możesz kwalifikować się do nieco lepszej stawki za pośrednictwem tych platform.

Jednak prawdopodobnie będziesz musiał poczekać trochę dłużej, aż pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowym. Zwykle będziesz czekać około tygodnia.

Dzieje się tak, ponieważ gdy składasz wniosek o pożyczkę, jest on przedstawiany inwestorom. Musisz poczekać, aż wystarczająca liczba inwestorów sfinansuje Twoją pożyczkę, zanim środki zostaną wypłacone.

Najlepsi pożyczkodawcy P2P, w których można uzyskać akceptację za 10000 USD

 • Upstart – Zobacz oferty
 • LendingClub – Zobacz oferty

Banki

Banki wydają się zawsze być złym człowiekiem, jeśli chodzi o słabe kredyty. Zwykle proszą o zbyt wiele informacji i kładą większy nacisk na twoją zdolność kredytową. Trudno jest zakwalifikować się do kredytu bankowego, a jeszcze trudniej, jeśli Twój wynik jest mniej niż doskonały.

Ale nie lekceważ ich. Czasami mniejsze, lokalne banki mogą faktycznie oferować dobre opcje pożyczki za kiepski kredyt.

Spróbuj najpierw udać się do swojego obecnego banku i zobacz, co mogą zaoferować. Jeśli masz z nimi dobre relacje, to znaczy nie debetujesz na koncie, a oni widzą Twoją odpowiedzialność podatkową, mogą zaoferować Ci pożyczkę.

Najlepsze banki oferujące pożyczki osobiste za 10000 USD

 • Toronto Dominion Bank – Zobacz oferty
 • US Bank Corp – Zobacz oferty
 • SunTrust Bank – Wyświetl oferty

Spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe

Inną opcją podobną do banków są spółdzielcze kasy pożyczkowe. Istnieje jedna zasadnicza różnica między bankami a spółdzielczymi kredytami, a polega ona na tym, że spółdzielcze kasy pożyczkowe są organizacjami non-profit.

W ten sposób możesz uzyskać lepszą stopę procentową za pośrednictwem unii kredytowej. Jako organizacja non-profit nie muszą pobierać tak wysokich opłat, ponieważ nie chcą osiągnąć zysku.

To samo dotyczy tutaj. Jeśli korzystasz już z usług kasy pożyczkowej, spróbuj najpierw tam udać się. Dobre relacje ze spółdzielczą kasą kredytową mogą być tym, czego potrzebujesz, aby kwalifikować się do otrzymania pożyczki, nawet jeśli nie spełniasz ich wymagań.

Najlepsze spółdzielcze kasy pożyczkowe na 10000 dolarów pożyczki

 • Navy Federal Credit Union – duża kasa pożyczkowa z wieloma lokalizacjami w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych. Zobacz oferty
 • BECU – Northwest Credit Union z wieloma lokalizacjami – Zobacz oferty
 • Golden 1 Credit Union – Kalifornia i zachodnie stany – Zobacz oferty
 • Suncoast Credit Union – południowe Stany Zjednoczone – Zobacz oferty
 • Alliant Credit Union – Midwest US – Wyświetl oferty

Zalecamy przeszukanie lokalnych spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych w Twojej okolicy. Większość spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych ma charakter regionalny. Prawie wszystkie spółdzielcze kasy pożyczkowe oferują jakąś formę pożyczek osobistych.

Oni istnieją!

Mamy nadzieję, że ten artykuł dał ci trochę nadziei. Istnieją pożyczki o wartości 10 000 USD dla osób ze słabym kredytem!

Być może będziesz musiał trochę więcej kopać i być może będziesz musiał zapłacić trochę wyższe oprocentowanie, ale przynajmniej możesz znaleźć potrzebne fundusze.

Dodatkowo, jeśli uda Ci się zaciągnąć pożyczkę i dokonać płatności na czas, pomoże to podnieść Twoją zdolność kredytową na przyszłość. Więc następnym razem, gdy nadejdzie nagły wypadek i będziesz potrzebować gotówki, będzie to trochę łatwiejsze do znalezienia.

Aby dowiedzieć się więcej na tematy finansowe, takie jak ocena zdolności kredytowej i znajdowanie pożyczek, zapoznaj się z innymi artykułami na naszym blogu!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy