Najlepsze karty kredytowe w sklepie detalicznym

17.02.2021

Ujawnienie reklamodawcy

Credit Card Insider to niezależna witryna internetowa obsługująca reklamy. Credit Card Insider otrzymuje wynagrodzenie od niektórych wydawców kart kredytowych jako reklamodawców. Relacje z reklamodawcami nie wpływają na oceny kart ani nasze najlepsze wybory kart redakcji. Credit Card Insider nie przejrzał wszystkich dostępnych na rynku ofert kart kredytowych. Treści nie są dostarczane ani zamawiane przez żadnych wydawców kart kredytowych. Podejmowane są uzasadnione wysiłki, aby zachować dokładne informacje, chociaż wszystkie informacje dotyczące karty kredytowej są przedstawiane bez gwarancji. Po kliknięciu dowolnego przycisku „Zastosuj teraz emitent przedstawi najbardziej aktualne warunki, stawki i informacje o opłatach. Credit Card Insider nawiązał współpracę z CardRatings w celu pokrycia produktów kart kredytowych. Insider kart kredytowych i CardRatings mogą otrzymać prowizję od wydawców kart.Listę tych wydawców można znaleźć w naszych Wskazówkach redakcyjnych.

Insider kart kredytowych otrzymuje wynagrodzenie od reklamodawców, których produkty mogą być wymienione na tej stronie. Relacje z reklamodawcami nie wpływają na oceny kart. Partnerzy reklamowi nie edytują ani nie promują naszych treści redakcyjnych. Treść jest dokładna zgodnie z naszą najlepszą wiedzą w momencie publikacji. Więcej informacji znajdziesz w naszych Wskazówkach redakcyjnych.

Informacje związane z Walmart Rewards Mastercard®, My Best Buy® Visa®, Capital One® Quicksilver® Cash Rewards Credit Card, Walmart Rewards Card, Discover it® Cash Back, Amazon Business Prime American Express Card, Amazon Business American Express Card, My Best Buy® Credit Card, Shop Your Way Mastercard®, Kohl’s Charge Card, Cabela’s CLUB Mastercard®, SaksFirst Mastercard® i The Home Depot Consumer Credit Card zostały zebrane przez Credit Card Insider i nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wystawcę lub dostawcą tych produktów.

Nasze kryteria wyboruKarty sklepowe są stosunkowo łatwe do zdobycia, ale to nie znaczy, że powinieneś się o nie ubiegać za każdym razem, gdy zobaczysz ofertę. Podobnie jak inne karty kredytowe, są potężnymi narzędziami finansowymi, które mogą mieć znaczący wpływ na Twoje finanse i kredyt.

Przed złożeniem wniosku weź pod uwagę następujące punkty.

 • Pasuje do Twojego stylu życia: powinien oferować nagrody i korzyści u sprzedawcy, u którego często robisz zakupy.
 • Nagrody za wydatki: najlepsze karty kredytowe w sklepach zapewniają nagrody za każdym razem, gdy dokonujesz zakupu, a nie tylko jednorazową zniżkę. Stosunkowo dobra oferta: czy oferuje więcej punktów lub nagród cashback niż można uzyskać za pomocą nagród ogólnego użytku lub karty cash back? Cenne dodatkowe korzyści: lepsze karty sklepowe oferują korzyści specyficzne dla sprzedawców, które kupujący będą wielokrotnie uznawać za przydatne, takie jak bezpłatne przeróbki odzieży. Dobra obsługa klienta: wiele kart sklepowych jest znanych ze słabej obsługi klienta, ale niektóre, takie jak karty od głównych wydawców, są generalnie lepsze niż inne. Łatwy sposób na zbudowanie kredytu: ponieważ karty sklepowe mają zazwyczaj niższe wymagania kredytowe, możesz ich użyć do zwiększenia kredytu, jeśli nie możesz kwalifikować się do lepszych kart.Karta sklepowa może być dobrym rozwiązaniem, jeśli konsekwentnie wydajesz dużo pieniędzy w określonym sklepie – o ile oferta karty jest oczywiście stosunkowo dobra.

  Używane w sposób odpowiedzialny karty sklepowe pozwolą Ci jednocześnie zdobywać nagrody, czerpać korzyści i budować kredyt. Tylko pamiętaj, aby nigdy nie nosić salda i dokonywać wszystkich miesięcznych płatności na czas.

  Czy karta do sklepu detalicznego jest odpowiednia dla Ciebie?Niektórzy sprzedawcy oferują własne karty kredytowe w sklepach pod wspólną marką, aby zachęcić kupujących do rabatów przy kasie lub ofert płatności w określonym czasie. Karty te często wymagają natychmiastowego zatwierdzenia, więc możesz ich natychmiast użyć do tego zakupu. Może być kuszące, aby zaoszczędzić kilka dolarów, ale czy te karty naprawdę są tego warte?

  Zalety sklepowych kart kredytowych

  • Łatwy do zdobycia dla osób o słabych lub średnich wynikach kredytowych, co czyni je przyzwoitą opcją na budowanie lub odbudowę kredytu
  • Może zapewnić największą wartość zakupów u sprzedawcy pod wspólną marką w porównaniu z innymi kartami kredytowymiMoże oferować wyjątkowe korzyści lub opcje finansowania u tego sprzedawcyKarty z otwartą pętlą mogą być używane wszędzie Wady sklepowych kart kredytowych

   • Niskie limity kredytowe
   • Wysokie stopy procentoweSłaba obsługa klienta w niektórych przypadkach, szczególnie w przypadku kart wydanych przez Synchrony Bank i Comenity BankOferty finansowania z odroczonym oprocentowaniem mogą kosztować Cię pieniądze, jeśli nie będziesz przestrzegać warunków (różnią się one od większości ofert wstępnych o oprocentowaniu 0%)Karty z zamkniętą pętlą są ograniczone do tego pojedynczego sklepu Kasa nie jest dobrym miejscem do podejmowania ważnych decyzji finansowych, które wpłyną na Twój kredyt

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy