Najlepsze banki dla bankomatów 2020 roku

17.02.2021
Category: Karty Debetowej

Znalezienie najlepszego banku bez opłat za bankomat

Nikt nie lubi opłat za bankomat. Otwierając konto czekowe, spodziewasz się, że będziesz mógł otrzymać gotówkę w bankomacie bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat we własnym banku lub spółdzielczej kasie oszczędnościowo-kredytowej. Dlatego przeanalizowaliśmy dane, aby znaleźć najlepsze instytucje finansowe, które nie mają opłat za bankomat w 2020 roku.

Jak określamy najlepsze banki bez opłat za bankomaty

W przypadku tej listy rozważaliśmy tylko rachunki w bankach, które nie pobierają opłat za bankomat. Aby ocenić, które z nich wypadły najlepiej, przeanalizowaliśmy następujące kategorie: zwroty opłat w bankomatach w kraju i za granicą, roczna stopa procentowa (RRSO), minimalne depozyty za otwarcie, opłaty miesięczne, prowizje w rachunku bieżącym oraz ogólna obsługa klienta.

Najlepszy ogólnie bank: Charles Schwab Bank

Sprawdzanie konta

Nawet przy przeciętnym 0,03% RRSO, rachunek Charles Schwab Investor Checking® o wysokim zysku oferuje swoim klientom wiele. Osoby, które często podróżują za granicę, mogą w każdej chwili otrzymać gotówkę z dowolnego bankomatu i automatycznie otrzymać zwrot wszystkich opłat. Jednak nie otrzymasz zwrotu od razu, ponieważ Schwab zwraca sumę na Twoje konto w formie ryczałtu na koniec miesiąca.

Głównym problemem związanym z tym rachunkiem jest jego RRSO, która, chociaż technicznie lepsza niż średnia RRSO na krajowym rachunku bieżącym 0,04%, nadal nie jest tak solidna. Konto bankowe rekompensuje tę wadę, prawie całkowicie bez opłat. W rzeczywistości nie ma miesięcznych opłat za utrzymanie, bezpłatnych czeków, opłat za debet, żadnych opłat za zatrzymanie płatności ani opłat za wymianę walut.

Wraz z tym kontem otrzymasz bezpłatne konto maklerskie Schwab One® dla swoich inwestycji. Daje to nie tylko dostęp do inwestowania zasobów edukacyjnych, ale także pozwala wejść do świata inwestycji bez dużego kapitału. Nie ma żadnych opłat za otwarcie lub prowadzenie tego konta, a wszystkie transakcje akcjami online otrzymują kurs 4,95 USD.

Drugie miejsce dla najlepszego banku ogólnego: wierność

Konto zarządzania środkami pieniężnymi

Fidelity to instytucja finansowa, która inwestuje w pierwszej kolejności, co sprawia, że ​​nie jest to typowy „bank. Ale jego konto zarządzania gotówką może zapewnić Ci wszystkie korzyści, jakie robi bank, bez ogromnych opłat, które zwykle mu towarzyszą.

Wszelkie opłaty poniesione podczas dokonywania wypłat w krajowych bankomatach są zwracane w ciągu tego samego dnia, w którym zakończysz transakcję. Po prostu użyj swojej nowej karty debetowej Fidelity® w dowolnym bankomacie z logo Visa®, Plus® lub Star®, a nadal będziesz uprawniony do zwrotu pieniędzy. Ale jeśli korzystasz z bankomatu poza Stanami Zjednoczonymi, obowiązuje nieunikniona opłata za transakcję zagraniczną w wysokości 1%.

Oprócz hojnych zasad dotyczących bankomatów powyżej, Fidelity nie ma wielu innych opłat ani ograniczeń dotyczących konta. W rzeczywistości nie ma minimalnego depozytu wymaganego do otwarcia konta, minimalnego salda do utrzymania, żadnych miesięcznych opłat za obsługę ani opłat za korzystanie z usług debetu. Jednak Fidelity stosuje 0,07% RRSO do salda konta, co nie pozostawia wiele miejsca na wzrost konta.

Biorąc pod uwagę, że Fidelity jest prawie całkowicie online, nie powinno dziwić, że aplikacja i strona internetowa Fidelity Mobile® są dokładne i pomocne. Niektóre z ich funkcji obejmują opłacanie rachunków online, wpłaty czekiem mobilnym, przelewy bankowe i handel w czasie rzeczywistym. Jeśli Twoje urządzenie Apple ma takie możliwości, możesz również użyć Face ID i Touch ID do logowania.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy