Międzynarodowy przelew bankowy Ally Bank: opłaty, stawki i czas przelewu

17.02.2021
TransferWise
Chcesz wykonać międzynarodowy przelew pieniężny za pomocą Ally Bank? Nie wiesz, jak obsłużyć wszystkie wymagania, procesy i opłaty? Trafiłeś we właściwe miejsce. Istnieje wiele informacji dotyczących przelewów międzynarodowych (czasami nazywanych przelewami bankowymi), a wiedza to potęga, jeśli chodzi o ochronę pieniędzy i dokonanie najlepszego wyboru przelewu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby wykonać przelew międzynarodowy za pomocą Ally Bank.

Jak wykonać międzynarodowy przelew bankowy (przelew bankowy) w Ally Bank?

Niestety, Ally bank zaprzestał obsługi międzynarodowych przelewów wychodzących w 2013 r . Jednak w zależności od Twojego oddziału nadal możesz otrzymywać międzynarodowe przelewy przychodzące. Sprawdź dokładnie w lokalnym biurze.

Jeśli nadal szukasz sposobu na wysyłanie pieniędzy za granicę jako klient Ally Bank, rozważ alternatywną usługę transferu pieniędzy, taką jak TransferWise. Nadal możesz wysyłać pieniądze z Ally Bank, ale korzystając z platformy TransferWise i nowej technologii.

TransferWise umożliwia wysyłanie pieniędzy za granicę po dokładnym średnim kursie rynkowym – takim samym, jaki można znaleźć w Google – z minimalnymi opłatami, które są podane z góry. Opłaty wahają się od 0,5 do 2,5%, w zależności od miejsca transferu. Dzięki TransferWise pieniądze tak naprawdę nigdy nie przekraczają granic, więc nie ma żadnych opłat bankowych za międzynarodowe lub pośredniczące. Łączysz swoje konto Ally Bank ze swoim profilem TransferWise lub, jeśli kwota jest wystarczająco mała, możesz po prostu sfinansować przelew międzynarodowy za pomocą karty kredytowej lub debetowej i jesteś w drodze.

TransferWise oferuje również wielowalutowe konta bez granic, które umożliwiają właścicielom kont wysyłanie, odbieranie, przechowywanie i zarządzanie pieniędzmi w wielu różnych walutach jednocześnie.

Wypróbuj TransferWise już dziś, aby uniknąć zgadywania przy dokonywaniu przelewów międzynarodowych.

Czego potrzebuję, aby wykonać międzynarodowy przelew pieniędzy za pomocą TransferWise?Aby wysłać przelew międzynarodowy za pomocą TransferWise, musisz najpierw wejść na transferwise.com i założyć konto. Stamtąd będziesz potrzebować tych informacji, aby ukończyć swój pierwszy przelew: