Magiczne słowa, które całkowicie wymazują dług

17.02.2021
Category: Biur Informacji

Istnieją luki i tajemnice kredytowe, które mogą pozbyć się niektórych długów poprawić profil kredytowy a nawet ogólną zdolność kredytową. Jednak większość ludzi nie wie o frazach, które mogą naprawić twój kredyt i wymazać długi.

Powiązane zasoby: CreditRepair.comKiedy sam miałem ponad 120 000 dolarów długu, musiałem wymyślić sposoby na jak najszybsze zmniejszenie naszego zadłużenia. W niektórych przypadkach spłacaliśmy dług, w innych negocjowaliśmy go w dół. Potem usłyszałem o innej metodzie pozbycia się długów z audycji publicznej w NPR pod tytułem This American Life.

Jak się dowiedziałem o tym tajemnicy kredytowej

Odcinek zatytułowany Magic Words dotyczył sformułowania oświadczenia w sądzie, które mogłoby potencjalnie umorzyć pewne rodzaje długów w sytuacji orzeczenia. Reporter, z którym rozmawialiśmy, Jake Halpern, opowiada o parze, która jest w stanie uniknąć długu, o który są pozwani w sądzie.

Jak oni to potrafią? Wypowiadają magiczne słowa.

Zanim opowiem o tym, czym one są, powinienem podać wam pewne tło, abyście wiedzieli, jak i dlaczego działają te słowa.

Powiązane zasoby: Self LenderDlaczego magiczne słowa działają jak tajna luka

Według Halperna pierwotni posiadacze długów (pierwotni wierzyciele) sprzedają złe długi do miejsc takich jak agencje windykacyjne za grosze za dolara. Wielokrotnie dług jest na takim etapie, że jego spłacenie jest bardzo mało prawdopodobne.

Być może dług jest stary, osoba jest bankrutem lub istnieją inne okoliczności, które powodują, że dług jest zły. Kiedy dochodzi do sprzedaży długu, oryginalne dokumenty zwykle nie są dołączane do informacji o koncie pierwotnego dłużnika.

Agencja windykacyjna może po prostu otrzymać arkusz kalkulacyjny z nazwiskami, numerem telefonu i kwotami należnymi. Zgodnie z większością przepisów, o ile wierzyciel nie może przedstawić oryginalnego weksla lub umowy pożyczki, dług uważa się za nieważny, a wierzyciel traci prawo do ściągnięcia należności.

Uwaga: to jest podsumowanie mojego laika. Porozmawiaj z prawnikiem, jeśli chcesz prawdziwej wersji prawnej, co zrobić, gdy jesteś pozwany do sądu za zaległy dług.

Gdy wierzyciel decyduje się pozwać dłużnika, liczy na kilka rzeczy:

 1. Nie stawisz się w sądzie (80% -90% osób pozwanych nawet nie zawraca sobie głowy stawaniem się!)
 2. Nie będziesz znać magicznych słów i dlatego nie użyjesz ich, aby porzucić sprawę (i roszczenie o dług) przeciwko tobieCo powiedzieć, gdy zostaniesz pozwany o dług

  Już dość napięcia! Co to za magiczne słowa? Zdaniem Halperna, oskarżony musi powiedzieć coś w rodzaju:

  Wysoki Sądzie, nie rozpoznaję tej kwoty. Czy powód może mi pokazać, w jaki sposób doszedł do tej kwoty za rzekomo winny dług? Chciałbym zobaczyć oryginalną umowę pożyczki, którą podpisałem na tę kwotę.

  To działa, ponieważ przez większość czasu wierzyciel nie będzie miał do dyspozycji oryginalnych dokumentów! Właściwie mam przyjaciela, którego drugi kredyt hipoteczny w wysokości około 10 000 dolarów został anulowany z powodu tego zjawiska. To się faktycznie dzieje.

  Zanim zaczniesz używać tego na każdym kroku, pamiętaj o tym: byłoby nieetyczne, gdybyś wiedział, że jesteś winien rachunek w kwocie, o którą proszą . Problem polega na tym, że te kwoty są wyściełane, przesadzone i po prostu sfabrykowane.

  Więc naprawdę powinieneś zapytać, jak doszli do kwoty, o którą jesteś pozwany. Nawet jeśli jest wysoki i to prawda, zaakceptuj to. Jednak zaakceptowanie tego nie oznacza, że ​​musisz to zapłacić.

  Spróbuj go wynegocjować, jeśli możesz, lub dowiedz się, czy upłynął termin przedawnienia długu . W większości przypadków będą się zgadzać, ponieważ prawdopodobieństwo, że dostaną jakiekolwiek pieniądze, i tak było niewielkie. Chociaż nie zostaliśmy pozwani, byliśmy w stanie wynegocjować rachunek w wysokości 12 000 USD do około 3600 USD. Cuda się zdarzają.

  Morał z tej historii: poproś o dowód kwoty wraz z potwierdzeniem dokumentów. Jeśli nie mogą tego wyprodukować, nie mogą pociągnąć cię do odpowiedzialności!

  Powiązane zasoby: CreditRepair.comWięcej sposobów na poprawę kredytu i zniesienie zadłużenia

  Szukasz więcej informacji na temat poprawy zdolności kredytowej?

  • Odwiedź CreditRepair.com
  • Utwórz pożyczkę odnawialną za pomocą Self Lender która jest zgłaszana do biur informacji kredytowejZamów bezpłatny raport kredytowy i kwestionuj niedokładne informacje i zaktualizuj swoje dane osoboweW razie potrzeby korzystaj z usług monitorowania kredytu Zostań autoryzowanym użytkownikiem konta o dobrej opiniiOtwórz kartę kredytową sklepu i zapłać online za pomocą sztuczki z koszykiem Pozbądź się długów i złych ocen kredytowych, raz na zawsze. Sprawdź mój bezpłatny eBook, wyjdź z długu:

   Zdobądź darmowy eBook, wyjdź z zadłużenia terazWydostaliśmy się z ponad 120 tysięcy dolarów długu. Teraz uczę ludzi takich jak ty, aby robili to samo. Już dziś zdobądź swój egzemplarz Get out of Debt Now !

   Sukces! Wkrótce otrzymasz FREEBIE e-mailem!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy