Kup Bitcoin szybko przez PayPal

17.02.2021
Category: Twoje Konto

Dowiedz się, jak kupić Bitcoin za pomocą PayPal, w najprostszy i najprostszy możliwy sposób!

Ostatnia aktualizacja: 11 września 2020 r

BitDegree.org Standardy sprawdzania faktówAby zapewnić najwyższy poziom dokładności i najbardziej aktualne informacje, BitDegree.org jest regularnie audytowany i weryfikowany pod kątem przestrzegania ścisłych wytycznych redakcyjnych. Przestrzegane są jasne zasady łączenia, aby spełnić referencyjne standardy reputacji.

Cała zawartość BitDegree.org spełnia następujące kryteria:

1. Podczas tworzenia treści wykorzystywane są jedynie wiarygodne źródła, takie jak stowarzyszenia naukowe lub czasopisma.

2. Prawdziwy kontekst każdego poruszanego tematu musi być zawsze ujawniony czytelnikowi.

3. Jeśli za badaniem, do którego się odwołujemy, nie ma zgody co do zainteresowań, czytelnik musi zawsze zostać poinformowany.

Jeśli uważasz, że treść jest nieaktualna, niekompletna lub wątpliwa, skontaktuj się z nami.

W tym przewodniku „ Jak kupić Bitcoin za pomocą PayPal pokażę Ci pięć różnych platform na których ta opcja jest dostępna. Przedstawię też zalety i wady korzystania z każdego z nich.

Kiedy Bitcoin został utworzony w 2009 roku, jego zakup był prawie niemożliwy podczas pierwszych kilku lat handlu. To dlatego, że prawie nie było giełd, które sprzedawały kryptowaluty! Nawet gdybyś mógł znaleźć niezawodną giełdę ( taką jak Coinbase ), naprawdę trudno było znaleźć taką, która akceptuje rzeczywiste metody płatności.

Jednak w 2020 roku naprawdę łatwo jest kupić Bitcoin za pomocą karty debetowej / kredytowej lub konta bankowego. Ale czy wiesz, że możesz również kupić BTC za pomocą PayPal? Cóż, teraz wiesz, a dzisiaj pokażę ci, jak to zrobić!

Następnie dam ci naprawdę prosty przewodnik krok po kroku! Pod koniec tego przeczytania dowiesz się, jak kupić Bitcoin za pomocą PayPal! Jeśli jednak jesteś otwarty na zakup Bitcoinów w inny sposób , możesz odwiedzić wysokiej klasy giełdę , a nawet kupić Bitcoin za pośrednictwem Simplex .

Na co teraz czekasz? Zacznijmy od ustalenia, dlaczego przy zakupie kryptowalut korzystanie z PayPal jest trudne .

Spis treści
 • 1. Gdzie można kupić Bitcoin za pomocą PayPal?
 • 1.1. LocalBitcoins1.2. VirWoX1.3. eToro2. Jak kupić Bitcoin za pomocą PayPal2.1. LocalBitcoins2.2. VirWoX2.3. eToro3. WnioskiGdzie można kupić Bitcoin za pomocą PayPal?

  Należy pamiętać, że większość giełd kryptowalut nie akceptuje PayPal . Nawet większość giełd, które pozwalają na wpłaty za pomocą waluty fiducjarnej , nie obsługuje tego.

  10 $ bonusu
  Dla nowych użytkowników Coinbase
  Otrzymaj 10 $ bonusu, gdy zarejestrujesz się na nowe konto Coinbase i dokonasz transakcji za co najmniej 100 $. Kliknij ten link polecający Coinbase, aby aktywować ofertę.

  10 $ bonusuDla nowych użytkowników CoinbaseOtrzymaj 10 $ bonusu, gdy zarejestrujesz się na nowe konto Coinbase i dokonasz transakcji za co najmniej 100 $. Kliknij ten link polecający Coinbase, aby aktywować ofertę.

  Twój rabat został aktywowany!Głównym tego powodem jest sposób działania zasad dotyczących obciążeń zwrotnych PayPal . Zasadniczo, gdy ludzie płacą za produkty za pomocą systemu PayPal, oferuje się im tzw. „ Ochronę kupujących . Oznacza to, że jeśli nie są zadowoleni z zakupionego produktu, mogą zgłosić roszczenie do PayPal, próbując odzyskać swoje pieniądze .

  W większości przypadków, jeśli sprzedawca nie może udowodnić, że dostarczył przedmiot, PayPal odbierze środki i zwróci je kupującemu!

  Jak możesz sobie wyobrazić, nie ma sposobu, aby udowodnić, że kupujący nie otrzymał Bitcoina ( nawet jeśli to zrobił ). Z tego powodu giełdy martwią się o włączenie PayPal do dostępnych metod płatności.

  Nie oznacza to jednak, że nie możesz tego zrobić, ponieważ, jak zaraz ci pokażę, jest kilka różnych sposobów. Zacznijmy od LocalBitcoins .

  LocalBitcoinsLocalBitcoins to giełda peer-to-peer która umożliwia ludziom z ponad 200 różnych krajów kupowanie i sprzedawanie BTC. Powstał w 2012 roku, a jego siedziba znajduje się w Finlandii.

  Największą zaletą LocalBitcoins jest to że obsługuje ponad 20 różnych metod płatności – w tym PayPal!

  Sposób działania jest prosty. Jeśli ktoś chce sprzedać swój Bitcoin, podaje cenę, za jaką chce go sprzedać, w swojej lokalnej walucie, wraz z listą akceptowanych metod płatności. Ponieważ PayPal to globalny system płatności, nie ma znaczenia, który kraj wybierzesz!

  Po znalezieniu sprzedawcy, który z przyjemnością zaakceptuje Bitcoin wprowadź kwotę BTC, którą chcesz kupić , i poczekaj, aż kupujący zaakceptuje. Gdy to zrobią, ich Bitcoin zostanie zablokowany w „depozycie . Chroni to zarówno kupującego, jak i sprzedającego przed utratą bitcoinów lub płatności.

  Zaraz po przekazaniu płatności PayPal kupujący powiadamia sprzedającego. Kiedy sprzedawca zobaczy, że płatność znajduje się na jego koncie PayPal, powiadamia o tym LocalBitcoins, a BTC zostaje natychmiast zwolniony!

  Korzystałem już z PayPal do Bitcoin na LocalBitcoins, a proces trwał nie więcej niż 10 minut . Jest jednak jedna rzecz do zapamiętania – ponieważ PayPal niesie ze sobą pewne ryzyko dla sprzedającego czasami pobiera znacznie wyższe stawki !

  Chociaż na LocalBitcoins można handlować anonimowo , niektórzy sprzedawcy proszą o zweryfikowanie się przed nimi. Mogą poprosić Cię o przesłanie kopii swojego dowodu tożsamości potwierdzenie adresu e-mail i numeru telefonu zanim zaakceptują transakcję. Jeśli używasz PayPal do kupowania Bitcoinów, sprzedawca LocalBitcoins najprawdopodobniej poprosi Cię o to.

  PROS

  ✓ Łatwy proces rejestracji

  ✓ Wielu sprzedawców akceptuje PayPal

  ✓ Chronione przez depozyt

  WADY

  ✗ Sprzedawcy często pobierają wyższe stawki Bitcoin za płatności PayPal

  ✗ Być może będziesz musiał zweryfikować się (wybór sprzedawcy)

  Tak więc, skoro już wiesz o LocalBitcoins, następna część mojego przewodnika „ Kup Bitcoin za pomocą PayPal zajmie się VirWoX !

  VirWoXNastępną opcją na mojej liście handlarzy, która pozwala na zakup Bitcoinów przez PayPal, jest platforma o nazwie VirWoX . Ta firma powstała w 2007 roku, czyli dwa lata przed uruchomieniem Bitcoin !

  Specjalizują się w sprzedaży czegoś, co nazywa się „ Second Life Lindens lub w skrócie SLL . SLL to wirtualna waluta używana w grze online o nazwie Second Life. Zmieszany? Pozwól mi wyjaśnić.

  Platforma umożliwia kupowanie monet SLL za pomocą PayPal . Następnie możesz użyć wbudowanej giełdy, aby zamienić tokeny SLL na Bitcoin. Gdy to zrobisz, możesz po prostu wycofać Bitcoiny z powrotem do swojego portfela!

  Jak wspomniałem wcześniej istnieje większe ryzyko dla sprzedawców, którzy akceptują PayPal , dlatego VirWoX zainstalował limity. Podczas rejestracji konieczne będzie podanie niektórych danych osobowych, takich jak imię i nazwisko oraz narodowość .

  Umożliwi to kupowanie monet o wartości 90 co 24 godziny . Limity te są zwiększane wraz z wiekiem Twojego konta. Maksymalna kwota , jaką możesz kupić, to 1000 na 24 godziny , co możesz zrobić po 60 dniach od rejestracji konta.

  Dodatkowy środek bezpieczeństwa oznacza również, że przy pierwszym otwarciu konta nie będziesz mógł kupić BTC za pomocą PayPal, dopóki nie minie 48 godzin.

  Inną rzeczą do rozważenia jest to, że opłaty za zakup Bitcoinów przez PayPal na VirWoX są wysokie . Po pierwsze, za korzystanie z PayPal zostanie naliczona opłata w wysokości 3,4% . Po tym kurs wymiany między SLL a BTC może być naprawdę zły . Jeśli jednak jest to metoda, na którą chcesz się zdecydować, opłaty zawsze będą wyższe podczas korzystania z PayPal do kupowania Bitcoinów.

  PRO

  ✓ Dostępnych jest wielu sprzedawców

  ✓ Dostępne są bezpośrednie wpłaty PayPal

  ✓ Brak limitów wypłat

  WADY

  ✗ Opłaty są bardzo wysokie

  ✗ Po rejestracji trzeba czekać 48 godzin, zanim będzie można dokonać zakupu buy

  Niskie limity depozytu

  Tak więc, skoro już wiesz o VirWoX, kolejna część mojego przewodnika „ Kup Bitcoin za pomocą PayPal zajmie się eToro .

 • Super bezpieczne
 • Ochrona przed uszkodzeniami fizycznymiObsługuje ponad 1500 monet i tokenów
 • Może być zarządzany z urządzenia mobilnego
 • Bardzo bezpieczneObsługuje ponad 1100 kryptowalut
 • Łatwy w użyciu
 • Bezpłatna rejestracja i przechowywanie kryptowalutPrzyzwoite opłatyeToro Platforma eToro to główny rynek, na którym ludzie mogą kupować i sprzedawać szereg produktów finansowych . Obejmuje to waluty świata rzeczywistego ( np. USD / EUR ) towary ( takie jak złoto / ropa ) akcje ( np. Apple ) i oczywiście Bitcoin !

  eToro powstało w 2007 roku i ma obecnie ponad 5 milionów klientów w ponad 170 krajach ! Jednak platforma jest nieco inna, ponieważ w rzeczywistości nie „ posiadasz ” żadnego z aktywów, które kupujesz lub sprzedajesz. Zamiast tego spekulujesz wyłącznie na temat tego, czy cena aktywów pójdzie w górę, czy w dół .

  eToro jest w pełni regulowane przez różne władze krajowe, w tym Financial Conduct Authority ( w Wielkiej Brytanii ) oraz Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd . Oznacza to, że Twoje środki są chronione do określonej kwoty!

  Oto, jak to działa, gdy kupujesz Bitcoin za pośrednictwem PayPal w eToro. Po utworzeniu konta można tam dokonywać wpłat PayPal . Następnie możesz postawić zakład na wzrost ( lub spadek ) ceny Bitcoin . Jeśli w dowolnym momencie zechcesz zamknąć transakcję i dokonać wypłaty, Twoja transakcja zostanie przeliczona na rzeczywistą walutę fiducjarną.

  Następnie możesz po prostu wypłacić go z powrotem na swoje konto PayPal ! Nawet większy perk do korzystania eToro kupić BTC PayPal jest to, że można zakupić do $ 2.250 o wartości Bitcoin bez sprawdzania konta!

  PRO

  ✓ W pełni regulowane w wielu krajach

  ✓ Niskie opłaty

  ✓ Wysokie bezpieczeństwo

  ✓ Dobre limity dla kupujących po raz pierwszy

  ✓ Natychmiastowe depozyty PayPal do Bitcoin

  WADY

  ✗ W rzeczywistości nie „ posiadasz ” Bitcoina

  ✗ Zalecane tylko dla użytkowników, którzy rozumieją, co robią

  Więc teraz, że wiesz o LocalBitcoins VirWoX i eToro w dalszej części mojego przewodnika, mam zamiar dać Ci krok po kroku instrukcje dotyczące sposobu zakupu Bitcoin PayPal . Pokażę Ci, jak kupować za pomocą wszystkich trzech platform. Ponownie zacznijmy od LocalBitcoins!

  Najbardziej lubiane wyniki

  Szukasz bardziej szczegółowych informacji na pokrewne tematy? Zebraliśmy dla Ciebie podobne artykuły, abyś mógł poświęcić swój czas. Spójrz!

  Prognoza cen Qtum: 2020 i dalejDowiedz się prognozy cen Qtum na rok 2020 i nie tylko. Odkryj, jak wygląda przyszłość ceny monet Qtum w tym kompletnym przewodniku dotyczącym prognozowania cen Qtum.

  Prognoza cen IOTA na 2020 rok i nie tylkoPełne prognozy dotyczące monet IOTA – w tym najbardziej pożądane prognozy cen IOTA w 2020 r. I prognozy cen IOTA w 2020 r. Poznaj przyszłość IOTA.

  Jak akceptować tokeny BitDegree w swojej witrynie?Przeczytaj przewodnik i dowiedz się, czym jest token BitDegree, jak możesz je zdobyć i jak możesz ich użyć w swojej witrynie, aby przyciągnąć kluczowych odbiorców.

  Jak kupić Bitcoin za pomocą PayPal

  LocalBitcoins

  1. Odwiedź witrynę LocalBitcoins klikając ten link .

  2. Kliknij zielony przycisk Zarejestruj się za darmo i postępuj zgodnie z procesem rejestracji konta. Radziłbym podać dokładne informacje , ponieważ będzie większe prawdopodobieństwo, że znajdziesz sprzedawcę, który z przyjemnością przyjmie od Ciebie płatność PayPal.

  3. Po założeniu konta kliknij Kup Bitcoiny u góry strony.

  4. Wpisz wartość Bitcoina w lokalnej walucie, którą chcesz kupić, a następnie wybierz kraj, w którym chcesz kupować. Chociaż wybrałem Wielką Brytanię, możesz wybrać dowolny kraj. Następnie kliknij listę rozwijaną wszystkie oferty online i wybierz Wyszukaj.

  5. Zobaczysz teraz długą listę sprzedawców, którzy pozwolą Ci kupić Bitcoin za pośrednictwem PayPal. Wyniki są uszeregowane według ceny, którą sprzedawca jest skłonny zaakceptować. Obok nazwy użytkownika zobaczysz również łączną liczbę transakcji, które sprzedawca zakończył, wraz z jego wynikiem opinii .

  Jak zobaczysz, bestseller przeprowadził ponad 500 transakcji i ma 100% wynik opinii ( jest to bardzo ważne ). Nie tylko to, ale oferują również PayPal do Bitcoin po najniższej cenie ! Po wybraniu sprzedawcy kliknij Kup .

  6. Jesteś teraz na ostatnim etapie zanim Twoje zapytanie handlowe zostanie wysłane do sprzedającego. Sprawdź, czy informacje są poprawne, w tym kurs i kwotę, którą chcesz kupić. Po prawej stronie zobaczysz indywidualne warunki określone przez sprzedawcę .

  W tym przykładzie sprzedający prosi kupującego o wykonanie co najmniej 30 transakcji . Ponieważ korzystam z LocalBitcoins od wielu lat, spełniam jego warunki, więc mogę przejść do następnego kroku. Jeśli nie, po prostu wróć i wybierz innego sprzedawcę!

  7. Teraz wystarczy kliknąć Wyślij zlecenie handlowe .

  8. Gdy tylko sprzedawca zaakceptuje Twój Bitcoin z prośbą PayPal jego monety zostaną zablokowane w depozycie . Otrzymasz adres PayPal, na który musisz przelać środki. Jak tylko to zrobisz, kliknij Płatność wysłana .

  9. Sprzedawca zostanie wówczas powiadomiony o wysłaniu płatności. Sprawdzą swoje konto PayPal i jak tylko je zobaczą, Bitcoin zostanie uwolniony do twojego portfela LocalBitcoins! Następnie możesz je po prostu wycofać z powrotem do swojego portfela!

  Więc teraz, kiedy już wiesz, jak kupić Bitcoin za pomocą PayPal na LocalBitcoins, następna część mojego przewodnika krok po kroku zajmie się VirWoX .

  VirWoX AKTUALIZACJA : W styczniu 2020 r. VirVox wstrzymał swoją działalność. Firma rekomenduje BitPandę jako alternatywę.

  1. Odwiedź oficjalną stronę główną VirWoX klikając ten link .

  2. W lewej części strony kliknij Niezarejestrowane.

  3. Postępuj zgodnie z procesem otwierania konta. Będziesz musiał wybrać nazwę użytkownika i wpisać swój adres e-mail, imię i nazwisko oraz kraj zamieszkania.

  4. Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu na nowo utworzone konto, kliknij Depozyt po lewej stronie strony.

  5. Zobaczysz teraz długą listę metod płatności. Przewiń w dół i poszukaj PayPal. Wprowadź kwotę, którą chcesz wpłacić, a następnie kliknij opcję Zapłać za pomocą PayPal. Zostaniesz przekierowany na konto PayPal, aby dokończyć transakcję.

  6. Twoje konto będzie teraz zasilane w wybranej przez Ciebie walucie ( moja to USD, ale może to być również EUR ) . Następnie poszukaj pozycji Exchange po lewej stronie strony, a następnie kliknij USD / SLL (lub EUR / SLL).

  7. Wymień swoje USD / EUR na monety SLL po najlepszej cenie rynkowej. Powinno to zostać zakończone natychmiast.

  8. Teraz, gdy masz już monety SLL na swoim koncie, kliknij BTC / SLL które znajduje się po lewej stronie poniżej

  9. Wymień swoje monety SLL na Bitcoin po najlepszej cenie rynkowej. Ponownie powinno to zostać przetworzone natychmiast.

  10. Twoje konto jest teraz zasilane za pomocą Bitcoin. Teraz możesz je wypłacić do swojego portfela Bitcoin!

  Teraz, gdy wiesz, jak kupić Bitcoin za pomocą PayPal w VirWoX, ostatnia część mojego przewodnika krok po kroku pokaże Ci, jak to zrobić z eToro !

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy