Jak zabezpieczyć kredyt biznesowy

17.02.2021

Chcesz zdobyć gotówkę za darmo?

 • SurveyJunkie: jest znana jako strona nr 1 z płatnymi ankietami . Wypełniaj płatne ankiety w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem komputera, laptopa, tabletu lub telefonu komórkowego. Dołącz teraz do SurveyJunkie
 • Mistplay: Zarabianie pieniędzy na graniu w gry na telefonie brzmi jak sen. Ale ta aplikacja naprawdę płaci za granie w nowe gry z nagrodami pieniężnymi. Pobierz Mistplay za darmo (tylko Android). Solitaire Cube: Zarabiaj dziś prawdziwe pieniądze grając w karty na swoim iPhonie dzięki jednej z najlepszych aplikacji do gier, która pozwala na wypłatę prawdziwych pieniędzy. Pobierz Solitaire Cube (tylko iOS) Robinhood: Ta aplikacja do inwestowania pozwala handlować akcjami i robić wszystko za darmo i bez żadnych opłat – nigdy. Jeszcze lepiej, jeśli dołączysz za pośrednictwem tego linku , możesz uzyskać bezpłatne akcje, takie jak Apple, Ford lub Sprint, gdy dołączysz (należy ukończyć rejestrację).Twoja firma prawdopodobnie potrzebuje pożyczki na rozbudowę, zapasy, przepływy pieniężne lub wyposażenie. Więc może to być mądra decyzja o zaciągnięciu pożyczki na działalność gospodarczą, ale mogą istnieć pewne czynniki, które uniemożliwiają Ci to.

  Otrzymanie kredytu biznesowego

  Możesz zostać poproszony o dostarczenie zezwolenia na prowadzenie działalności, kopii wyciągów z konta bankowego, a nawet dokumentacji od księgowego.

  Ten proces może być nieco denerwujący, ponieważ nie będziesz wiedział, jaki będzie wynik, ale możesz być pewny, że Twój specjalista ds. Pożyczek naprawdę chce pomóc w tym.

  Co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na uzyskanie zgody na kredyt biznesowy? Przed złożeniem wniosku o pożyczkę biznesową należy zapoznać się ze stopami procentowymi, opłatami za udzielenie pożyczki, stawkami faktorów i innymi warunkami dotyczącymi pożyczki.

  Co jest obliczane w przypadku pożyczek spłacanych przez firmę ? Wszystkie opłaty i oprocentowanie pożyczek można obliczyć za pomocą prostego obliczenia matematycznego: bierzesz całkowitą kwotę pożyczki udzielonej Twojej firmie, następnie mnożesz ją przez stopę procentową, a następnie dzielisz przez łączną kwotę należnych płatności.

  Zwykle możesz dostać w ciągu kilku centów rzeczywistej kwoty, która będzie należna. Sytuacja może się zmienić, jeśli będziesz musiał odroczyć płatności lub niespodziewanie zostać w tyle, ale nawet te rzeczy można rozwiązać, jeśli będziesz komunikować się z pożyczkodawcą biznesowym. Inną krytyczną częścią równania obliczania całkowitej opłaty za pożyczkę jest część, w której pojawiają się stawki czynnikowe. Możesz się zastanawiać, jakie są stawki czynnikowe?

  Chcesz darmowych pieniędzy?Co to są współczynniki i dlaczego mają znaczenie?Główna różnica między stopami czynników produkcji a stopami procentowymi polega na tym, że są one stosowane w różny sposób do kwoty głównej pożyczki.

  Na przykład, jeśli zaciągniesz pożyczkę biznesową z 7-procentową stopą procentową, odsetki będą nadal naliczane w miarę spłacania pożyczki. Oznacza to, że całkowita należna kwota będzie się zmieniać w miarę upływu czasu.

  W przypadku stawek faktorowych stawka jest stosowana tylko raz na samym początku pożyczki. Jeśli zastosujesz samą stawkę współczynnika, będziesz mieć spójny i dokładny zapis kwoty należnej z tytułu kredytu biznesowego.

  Uzyskanie najlepszych warunków kredytu biznesowegoBez względu na to, jaki rodzaj kredytu biznesowego otrzymasz, kwota, którą spłacisz, będzie się różnić od całkowitej kwoty rozproszonej.

  W końcu pożyczkodawcy zajmują się zarabianiem pieniędzy. Oprócz dobrego ratingu kredytowego dla firm oraz posiadania sprzętu lub nieruchomości, które można wykorzystać jako zabezpieczenie, ważne jest, aby firma rozumiała warunki kredytu.

  Dowiedz się, jakie odsetki zapłacisz za okres trwania kredytu biznesowego i dowiedz się, czy są jakieś kary za przedpłatę. Wiedz również, że pełne zrozumienie zasad działania współczynników pomoże Ci obliczyć wszystkie wydatki Twojej firmy.

  Właściciele firm mają za czym nadążyć. Muszą być na bieżąco z listami płac, zadbać o to, aby wszyscy dostawcy otrzymywali zapłatę na czas i pracować na swoich kontach, aby mieć kontrolę nad swoimi finansami.

  Korzystanie ze stóp procentowych może pomóc im poznać dokładną kwotę zadłużenia z tytułu kredytów biznesowych w porównaniu ze stopami procentowymi.

  Dowiedz się, jaki współczynnik opłaca Twoja pożyczka biznesowa, aby móc doskonale śledzić wszystkie zobowiązania.

  Jeśli Twoja firma jest nowa, prawdopodobnie nie będziesz kwalifikować się do pożyczki dla małej firmy, jednak możesz przyjrzeć się opcjom pożyczki osobistej.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy