Jak aktywować kartę Bank of America EDD

Jak aktywować kartę Bank of America EDD
16.10.2020
Category: Karty Debetowej

Karta debetowa Bank of America EDD (Departament Rozwoju Zatrudnienia) oferuje użytkownikom łatwiejszy, szybszy i bezpieczniejszy sposób uzyskiwania dostępu do wypłat świadczeń. Jest to cyfrowa przedpłacona karta debetowa Visa, która umożliwia przelewanie środków bezpośrednio na konto bankowe.

Jego podstawową funkcją jest pomoc w uzyskaniu bezrobocia, płatnego urlopu rodzinnego i renty inwalidzkiej. Dzięki niemu możesz uzyskać dostęp do swoich pieniędzy w dowolnym czasie i miejscu, w którym firma akceptuje karty debetowe Visa.

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z karty debetowej EDD i kwalifikujesz się do zasiłku dla bezrobotnych, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest złożenie wniosku. Po zatwierdzeniu przez EDD Bank of America wyśle ​​kartę pocztą do Ciebie w następnym dniu roboczym lub w ciągu siedmiu dni roboczych.

Po otrzymaniu go nie będziesz mógł go natychmiast użyć. Zamiast tego musisz najpierw aktywować kartę debetową EDD. Jak więc aktywować kartę Bank of America EDD? Cóż, wykonaj poniższe czynności.

Jak aktywować kartę Bank of America EDD

Masz dwie możliwości aktywacji karty EDD:

1. Telefoniczna aktywacja karty Bank of America EDD

Aby aktywować kartę bezrobocia Bank of America telefonicznie, użyj następujących numerów:

  • 1-866-692-9374 – dla wszystkich innych użytkowników
  • 1-866-656-5913 – Dla osób korzystających ze świadczeń z tytułu niepełnosprawności, w tym osób niesłyszących, z upośledzeniem mowy i niedosłyszących.

Powyższe dwa numery będą działać tylko wtedy, gdy dzwonisz ze Stanów Zjednoczonych. Jeśli nie przebywasz w USA, użyj numeru 1-423-262-1650.

2. Aktywacja karty Bank of America EDD Online

Innym łatwiejszym sposobem aktywacji cyfrowej karty debetowej, aby zacząć otrzymywać świadczenia lub płatności, jest online. Aby rozpocząć, wykonaj następujące czynności:

  • Odwiedź oficjalną stronę internetową karty debetowej Bank of America EDD.
  • Tam kliknij Aktywuj moją kartę.
  • Wprowadź numer swojej karty.
  • Kliknij Kontynuuj.

Po podaniu numeru karty postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Obejmuje to wprowadzenie daty ważności karty. Twoja karta straci ważność po trzech latach od daty natychmiastowego wydania.

Przesyłanie pieniędzy z karty EDD na konto bankowe

Po aktywacji karty debetowej EDD możesz zacząć korzystać z pieniędzy, w tym przelać je na swoje konto bankowe. Jak więc przelać pieniądze z karty EDD na konto bankowe?

Możesz przelać pieniądze z karty EDD na rachunek bieżący lub oszczędnościowy, prosząc Bank of America o wykonanie przelewu bezpośredniego. Aby tak się stało, pierwszym krokiem jest skonfigurowanie bezpośredniego przelewu. Będziesz potrzebować:

  • Karta debetowa EDD wydana na Twoje nazwisko.
  • Prawidłowy adres e-mail.
  • Konto i numery rozliczeniowe konta bankowego, na które chcesz przelać pieniądze.

Będziesz wtedy musiał zdecydować, czy konfiguracja ma być przelewem jednorazowym, czy automatycznym, który powtarza się po określonym czasie. Aby to zrobić, będziesz musiał skontaktować się z Bank of America telefonicznie (użyj numerów podanych powyżej) lub online.

Wniosek

Możesz aktywować kartę kredytową Bank of America online lub telefonicznie. Po aktywacji możesz od razu zacząć z niej korzystać do dokonywania wypłat gotówki. Alternatywnie możesz ustawić bezpośredni przelew depozytowy, aby umożliwić przelanie pieniędzy z karty debetowej EDD na inne konto bankowe.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy