Firmy, które wykupią Twoją pożyczkę pod zastaw

17.02.2021

Czy masz pożyczkę pod zastaw samochodu, którą chcesz, aby firma wykupiła. Być może jesteś zainteresowany tym, czy możesz obniżyć oprocentowanie i chcesz refinansować pożyczkę pod zastaw samochodu. Lub, podobnie jak wielu naszych klientów, musisz pożyczyć więcej gotówki na pożyczkę, aby pokryć rachunki lub inne wydatki. A może jesteś jak wielu innych, spieszyłeś się z pożyczką pod zastaw samochodu, a teraz, gdy jej spłacenie trwa trochę dłużej, niż się spodziewałeś, i chcesz znaleźć lepszą ofertę. Dobra wiadomość jest taka, że ​​True Financial to miejsce, które jest tutaj, aby pomóc!

Niezależnie od powodów – True Financial Cię rozumie. Oferujemy szybkie wykupy i refinansowanie pożyczki pod zastaw samochodu, może być wiele powodów, dla których nie jesteś zadowolony z obecnej firmy pożyczkowej. Niektórzy ludzie przychodzą do nas z obawami, jak przyjaźnie nastawieni są windykatorzy do ich obecnej firmy pożyczkowej. Inni klienci przychodzą po stwierdzeniu, że po dokonaniu kilku terminowych płatności ich pożyczkodawca po prostu nie jest skłonny współpracować z nimi w celu zapewnienia dodatkowych środków w razie potrzeby. Niektórzy bardziej agresywni pożyczkodawcy mogą nawet grozić odzyskaniem twojego pojazdu w momencie, gdy dokonasz jednej opóźnionej płatności. Dobra wiadomość jest taka, że ​​istnieją firmy, które wykupują pożyczki pod zastaw . Dokonanie zmiany może zaoszczędzić Ci bólu głowy, a nawet obniżyć spłaty!

Jak refinansować firmę wykupującą pożyczkę na samochód

Szukając informacji o pożyczkodawcach pod zastaw samochodu, należy pamiętać, że nie wszyscy pożyczkodawcy online oferują usługę wykupu pożyczki pod zastaw samochodu. Gdy szukasz refinansowania kredytu pod zastaw samochodu opłaca się rozejrzeć, a jest wielu pożyczkodawców internetowych, którzy mogą Ci pomóc. W branży tego typu pożyczki mogą być również bardziej znane jako refinansowanie pożyczki pod zastaw samochodu – ponieważ zasadniczo tak się dzieje, wykupują twoją pożyczkę i refinansują cię na kolejną nową pożyczkę! Zwykle refinansowanie lub wykup ma sens tylko wtedy, gdy otrzymujesz niższą stopę procentową lub niższą spłatę, i chociaż możesz refinansować pożyczkę pod zastaw, aby uniknąć przejęcia, inni pożyczkodawcy będą się obawiać, że jeśli nie dotrzymasz swoich zobowiązań z poprzedni pożyczkodawca, w jaki sposób nowa pożyczka byłaby inna. True Financial oferuje usługę wykupu samochodów online, z której skorzystało wielu zadowolonych klientów.

Studium przypadku 1: Max miał kredyt pod zastaw samochodu przez 2 lata i nie był zadowolony z wysokości odsetek, które płacił. Zalegał z płatnościami z powodu pewnych problemów z niewystarczającą liczbą nadgodzin w jego dorywczej pracy. Skontaktował się z True Financial. Patrząc na pożyczkę, którą miał u innego pożyczkodawcy, byliśmy w stanie refinansować pożyczkę Maxa i zaoszczędzić mu 180 dolarów miesięcznie. Dało to również Maxowi trochę czasu na uniknięcie przejęcia i przywrócenie swoich finansów na właściwe tory.

Studium przypadku 2: Avril mieszkała na długiej plaży i poprosiła nas o wykupienie pożyczki pod zastaw od innego pożyczkodawcy. Próbowała negocjować ze swoim obecnym pożyczkodawcą, ponieważ chciała zaciągnąć więcej pieniędzy na swoją pożyczkę, ponieważ chciała pożyczyć więcej, aby opłacić niektóre rachunki medyczne. Po sprawdzeniu jej pojazdu, który miał ponad 10 lat, byliśmy w stanie refinansować Avril na pożyczkę o niższym oprocentowaniu tego samego dnia, w którym złożyła wniosek o finansowanie. Co najważniejsze, refinansowanie kredytu pod zastaw samochodu odbyło się całkowicie online, bez konieczności sprawdzania zdolności kredytowej!

Kroki refinansowania pożyczki na samochód

To tak proste, jak 1,2,3

Poszukując pożyczkodawców, gdy chcesz refinansować pożyczkę pod zastaw samochodu, możesz zrobić kilka rzeczy, aby pomóc Ci uzyskać najbardziej konkurencyjne oferty. Po pierwsze, zrób listę pożyczkodawców, do których chcesz się zwrócić. Mogą to być renomowani pożyczkodawcy internetowi lub sklepy stacjonarne. Jeśli mieszkasz w dużym mieście, w którym oferowane są pożyczki pod zastaw samochodu, trudno jest przejechać więcej niż kilka przecznic, zanim natkniesz się na firmę pożyczkową!

Niektóre z tych firm pożyczkowych to duże, wielostanowe korporacje, inne mogą być mniejszymi firmami wykupującymi pożyczki pod zastaw samochodu, które są fizycznie obecne w Twojej okolicy. Listę można sporządzić, czytając recenzje online lub wyszukując pożyczkodawców w książce telefonicznej. Upewnij się, że znajdziesz pożyczkodawcę w pobliżu, ponieważ wiele stanów ma różne wymagania licencyjne. Następnie przejrzyj recenzje online dla pożyczkodawców i dowiedz się, jakie doświadczenia innych klientów miały ta firma. Są szanse, że jeśli inni mieli złą obsługę, nie będziesz inny. Niektóre pożyczki pod zastaw kredytu online, które są dostępne, gdy potrzebujesz, w dogodnym momencie lub bez kontroli. Tacy pożyczkodawcy są duzi, podczas gdy inni mniejsi pożyczkodawcy oferują bardziej spersonalizowane podejście do obsługi i windykacji pożyczki.

Następnie będziesz chciał skontaktować się z pożyczkodawcami. Wielu pożyczkodawców umożliwia złożenie wniosku online o refinansowanie pożyczki pod zastaw samochodu, ale często, jeśli wolisz, możesz osobiście odwiedzić pożyczkodawcę. Chociaż zajmuje to więcej czasu na podróż, może zapewnić bardziej płynne podejście do uzyskania refinansowania w jednym miejscu. W idealnym przypadku większość klientów chce pożyczyć jak najwięcej, a składanie wniosków online to szybki sposób na sprawdzenie, na jaką kwotę jesteś zatwierdzony. W tym miejscu pomaga znaleźć pożyczkodawcę, który znajduje się blisko Ciebie, wielu pożyczkodawców, szczególnie tych dużych, ma wiele lokalizacji, takich jak biura w całym Los Angeles w miastach obejmujących tak różnorodne obszary i lokalizacje, jak Whittier, Long Beach i Santa Ana. Nie jesteśmy dużym pożyczkodawcą, więc większość naszych pożyczek jest udzielana online,Mamy jednak nadzieję, że nadrobimy nasze małe rozmiary dużą usługą! Kiedy wejdziesz, będziesz musiał powiadomić pożyczkodawcę, z kim jest twoja obecna pożyczka i ile jesteś winien. Nie martw się, jeśli nie wiesz dokładnie, ile jesteś winien, ponieważ pożyczkodawca, do którego się udajesz, będzie mógł skontaktować się z innym pożyczkodawcą w celu uzyskania kwoty wypłaty lub spłaty twojej pożyczki.

Będziesz potrzebował innych dokumentów, takich jak dowód tożsamości ze zdjęciem (prawo jazdy) i dowód dochodów. Potwierdzenie dochodów może mieć formę odcinków wypłat od pracodawcy lub wyciągów bankowych wykazujących regularne wpłaty lub alternatywę, jeśli potrzebujesz pożyczki bez konta bankowego. Miej również informacje o swoim pojeździe – jeśli odwiedzasz go osobiście, zabierz go ze sobą i tytułem. Jeśli ubiegasz się o pożyczkodawcę online, często wystarczy spojrzeć na ostatnie zdjęcia stanu Twojego pojazdu. Do określenia oferty gotówkowej, do której się kwalifikujesz, używamy wartości KBB lub Kelley Blue Book pojazdu. Również jeśli nie masz kontroli zdolności kredytowej, nie stanowi to problemu, ponieważ pożyczkodawcy mogliby tam przeszukać lub zapewnić refinansowanie pożyczki pod zastaw samochodu bez sprawdzania zdolności kredytowej.Zależy to oczywiście od tego, z jaką firmą masz do czynienia i jakie są jej kryteria, ponieważ nie wszystkie banki oferują to samo, co inne firmy spłacające pożyczki pod zastaw. Jeśli masz jakieś naprawy w pojeździe i posiadasz dokumentację potwierdzającą, która pokazuje naprawy, takie uszkodzenia, to też je przynieś. Jeśli pojazd ma tytuł odzyskany lub odbudowany, zostanie to odnotowane na samym tytule. Czy możesz dostać pożyczkę? Dostępne są pożyczki ratunkowe. A także pożyczki na starsze pojazdy. Również jeśli tytuł występuje pod więcej niż jedną nazwą, na przeprowadzenie refinansowania będzie potrzebna zgoda drugiego właściciela samochodu, ciężarówki lub SUV-a. Spróbuj również uzyskać od swojego obecnego pożyczkodawcy historię transakcji pokazującą historię regularnych spłat. Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki lub środków z nową pożyczką, teraz jest dobry moment, aby powiadomić pożyczkodawcę.

Zachęcamy do skontaktowania się z True Financial w celu bezpłatnej oceny dostępnych dla Ciebie opcji, pomogliśmy wielu klientom zaoszczędzić na spłatach. Możemy również zapewnić opcje, jeśli masz pożyczkę pod zastaw u innego pożyczkodawcy i chcesz refinansować ją na kapitał lub pożyczkę pod zastaw samochodu.

Jak refinansować pożyczkę pod zastaw złego kredytu

Dowiedz się, jak refinansować pożyczkę pod zastaw samochodu . Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z aktualnej pożyczki pod zastaw samochodu, możesz rozważyć opcję refinansowania pożyczki. Wystarczy trochę czasu i kilka dokumentów. Powody, dla których ludzie szukają pożyczki pod zastaw samochodu, mają pomóc

 • Zmniejsz płatności
 • Pożycz więcej pieniędzyZatrzymaj oczekujące przejęcie. Istnieje wiele powodów, dla których warto refinansować pożyczkę pod zastaw kredytu, może to być obniżenie spłat lub pożyczka w formie dodatkowej wypłaty. Może się zdarzyć, że jesteś niezadowolony ze swojego obecnego pożyczkodawcy i chcesz zmiany.

  Aby refinansować, będziesz musiał znaleźć potencjalnego pożyczkodawcę, który jest skłonny wziąć obecną pożyczkę w formie wykupu pożyczki pod zastaw samochodu. Zakończysz proces składania wniosku, który będzie obejmował wymóg weryfikacji statusu istniejącej pożyczki, a także posiadacza zastawu twojego pojazdu. Ponadto Twój pojazd będzie musiał zostać sprawdzony, aby ocenić jego kapitał własny. Upewnij się, że masz razem całą swoją dokumentację, a także informacje o pojeździe, który jest używany jako zabezpieczenie bieżącej pożyczki.

  Poza tym, oto kilka kroków, których możesz się spodziewać przed zatwierdzeniem. Przygotuj się na przekazanie informacji i szeregu dokumentów, aby mieć pewność, że uzyskasz potrzebny kredyt refinansowy.

  • Będziesz musiał przedstawić dowód swoich miesięcznych dochodów, aby upewnić się, że będziesz w stanie spłacić nową pożyczkę. Wypłata lub zapis bankowy powinien wystarczyć.
  • Dokument tożsamości wydany przez rząd, taki jak prawo jazdy lub stanowy dowód tożsamości.Referencje osobiste i zawodowe (jeśli dotyczy).Dowód pełnego ubezpieczenia samochodu (wymagane w przypadku pożyczek w wysokości 2500 USD lub wyższej).Otwarte konto czekowe. Jest to czasami, ale nie zawsze, wymagane – zależy to od pożyczkodawcy, przez który przejdzieszPodczas procesu składania wniosku zapytaj o to, ile będziesz miesięcznie winien, co pozwoli nowemu pożyczkodawcy, z którym się ubiegasz, dowiedzieć się, ile możesz zaoszczędzić, refinansując pożyczkę. Ważna jest również całkowita kwota, którą jesteś winien. To dobry moment, aby powiadomić pożyczkodawcę, jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki lub masz jakieś fundusze, które możesz wykorzystać na spłatę salda. Pożyczkodawca może nie wymagać, abyś płacił dodatkowe środki w celu zmniejszenia salda, ale jeśli jesteś w stanie lub może być w stanie, warto o tym poinformować. To daje im więcej możliwości zaakceptowania Ciebie. Gdy Twój wniosek zostanie rozpatrzony, a Twoja pożyczka zostanie przekazana nowemu pożyczkodawcy, będziesz mógł cieszyć się znacznie mniej obciążającymi odsetkami i karami. Będziesz także mógł zatrzymać swój pojazd!

   Teraz, gdy już wiesz, w jaki sposób możesz ubiegać się o refinansowanie kredytu pod zastaw samochodu, nadszedł czas, aby omówić szereg korzyści, z których będziesz się cieszyć, jeśli zdecydujesz się na

   Ostatecznie głównym celem refinansowania kredytu pod zastaw samochodu jest obniżenie płatności i zwiększenie oszczędności w czasie. Istnieją różne rodzaje pożyczkodawców refinansujących, które możesz rozważyć, i wszystko zależy od tego, co masz nadzieję uzyskać od pożyczkodawcy refinansującego, z którym zdecydujesz się skorzystać. Przyjrzyjmy się wszystkim rzeczom, na które możesz liczyć, biorąc pożyczkę w innej firmie.

   1. Pomoc w pokryciu innych wydatkówGdy masz kłopoty z pierwotnym pożyczkodawcą, możesz ponieść szereg innych wydatków – w tym odsetki i kary. Jeśli jesteś podobny do wielu innych osób, które zaciągnęły pożyczkę pod zastaw samochodu, opłaty te mogą okazać się zbyt duże. Kiedy refinansujesz pożyczkę, nowa firma, która bierze pożyczkę, zrobi wszystko, co w jej mocy, aby upewnić się, że nie zalegasz ze spłatą refinansowanej pożyczki. Biorąc to pod uwagę, pomogą Ci spłacić istniejącą pożyczkę i wydać nową pożyczkę, która z pewnością może zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie.

   Sposoby obniżenia miesięcznej płatnościKiedy refinansujesz kredyt pod zastaw samochodu , upewnij się, że nowa firma, w której refinansujesz, oferuje znacznie lepszy plan spłat. Często możesz mieć pewność, że Twoja nowa pożyczka nie oferuje kar za przedpłatę, żadnych niespodziewanych opłat ani płatności balonowych.

   W przypadku kredytu refinansowanego najprawdopodobniej będziesz mieć możliwość spłaty niskiego, stałego oprocentowania, który jest równo podzielony na cały okres kredytowania. Możesz również zawrzeć umowę z nowym pożyczkodawcą, aby upewnić się, że płatności są należne zgodnie z terminami płatności. Pomaga to upewnić się, że na koncie czekowym będziesz mieć pieniądze niezbędne do rozpoczęcia spłaty pożyczki.

   3. Obniż te szalone stopy procentoweJednym z najtrudniejszych aspektów wykopania się z dziury stworzonej przez pożyczkę pod zastaw samochodu są ogromne stopy procentowe. Dzięki refinansowanej pożyczce możesz niecierpliwie czekać na wyrwanie się z tej dziury.

   Pożyczki pod zastaw samochodu często mają RRSO nawet do 300 procent, a oprocentowanie sięgające 25 procent miesięcznie. Możesz być podekscytowany, gdy dowiesz się, że odsetki związane z refinansowaną pożyczką prawdopodobnie bledną w porównaniu z oprocentowaniem pierwotnej pożyczki pod zastaw samochodu. Nadal będziesz płacić pieniądze, ale nie będziesz musiał martwić się o ocenę finansową w ten sam sposób.

   Inne powody, dla których warto znaleźć nową firmę pożyczkowąWraz z nowym pożyczkodawcą masz nową możliwość nawiązania znacznie bardziej produktywnej relacji. Jeśli uważasz, że płacisz niepotrzebnie wysokie stopy procentowe, na które po prostu nie możesz sobie pozwolić, nowy pożyczkodawca może zaoferować Ci możliwość spłaty długu i powrotu na właściwe tory finansowe. Należy jednak pamiętać, że przy ubieganiu się o nasze pożyczki z tytułu powypadkowego tytułu własności są zazwyczaj wyższe niż w przypadku pojazdów niezabezpieczonych.

   Czym dokładnie jest refinansowanie pożyczki pod zastaw samochodu

   Pożyczki pod zastaw samochodu mogą być szybkim i łatwym sposobem na szybki zastrzyk gotówki, jeśli znajdziesz się w finansowej skrzynce. Z pewnością wiąże się to jednak z pewnym ryzykiem, zwłaszcza jeśli nie masz solidnego planu spłaty kredytu w określonym terminie.

   Jeśli w końcu okaże się, że nie jesteś w stanie spłacić pożyczki, może to łatwo doprowadzić do cyklu pozornie niekończącego się długu, w którym twoja pożyczka nie jest spłacana, gdy płacisz odsetki po spłacie odsetek.

   Jednym ze sposobów na wyrwanie się z tego cyklu jest wybranie i wzięcie udziału w programie wykupu. Zasadniczo wykup pożyczki pod zastaw samochodu ma miejsce, gdy inny pożyczkodawca spłaca to, co jesteś winien za pierwotną pożyczkę pod zastaw samochodu, a następnie wykupujesz tego nowego pożyczkodawcę. Jeśli zostanie to zrobione odpowiedzialnie i w przemyślany sposób, możesz zaoszczędzić mnóstwo gotówki i uwolnić się od ciążącego na tobie długu.

   Jak oni pracują

   Zanim zdecydujesz się na wykupienie kredytu pod zastaw samochodu, ważne jest, aby upewnić się, że w pełni rozumiesz wszystko, co wiąże się z posiadaniem kredytu.

   Zasadniczo pożyczka pod zastaw jest zabezpieczoną pożyczką, w której pożyczkodawca opiera pieniądze, które pożyczył, na wartości twojego samochodu i posiadanego kapitału własnego. Jedną z ważnych zasad do zapamiętania jest to, że twój tytuł nie może mieć zastawnika, i że twoje imię musi być w tytule. Powodem, dla którego nie może być zastawnika na tytule, jest fakt, że gdy otrzymujesz pożyczkę pod zastaw, nowym zastawnikiem staje się instytucja, która pożyczyła ci pieniądze.

   Oto kilka cech pożyczek pod zastaw samochodu:

   • Są to zazwyczaj pożyczki krótkoterminowe, których średni okres wynosi zaledwie 30 dni.
   • Stopy procentowe są wyższe niż w przypadku kredytów osobistych, ze względu na ryzyko, jakie stwarza pożyczkodawca tych szybkich i łatwych do uzyskania pożyczek.Całkowita kwota jest należna do końca okresu płatności.Jeśli nie byłeś w stanie spłacić całej kwoty pożyczki wraz z dodatkowymi opłatami do końca okresu spłaty, ryzykujesz, że staniesz się ofiarą pożyczki o wysokim oprocentowaniu. Możesz spróbować uniknąć spłaty ogromnych odsetek, decydując się na wykup. Pod wieloma względami wykupienie pożyczki pod zastaw samochodu jest jak refinansowanie pożyczki.

    Aby wykupić pożyczkę pod zastaw samochodu, musisz znaleźć firmę zajmującą się wykupem. Wiele firm oferujących pożyczki pod zastaw będzie również oferować wykup. Aby się zakwalifikować, będziesz musiał podać podstawowe informacje finansowe, tak jak przy pierwszym zaciągnięciu pożyczki pod zastaw samochodu.

    Po podaniu wszystkich tych informacji potencjalny pożyczkodawca oceni Twoją sytuację finansową, a następnie zdecyduje, czy chce wykupić Twoją pożyczkę i jakie oprocentowanie by Ci zaoferował. Jeśli zgodzisz się na wykup, nowy pożyczkodawca zapłaci całą wartość pierwotnej pożyczki pod zastaw samochodu. Wówczas w umowie z nowym pożyczkodawcą staniesz się zastawnikiem tytułu swojego pojazdu.

    Przewodnik po refinansowaniu pożyczki pod zastaw w Twojej okolicy

    Chcesz refinansować swoją pożyczkę pod zastaw samochodu? Być może nie jesteś zadowolony ze stopy procentowej lub szukasz w Internecie sposobu na uzyskanie kredytu hipotecznego z niskimi spłatami lub niskimi dochodami. Twoje okoliczności, takie jak dochód, mogły ulec zmianie od czasu ostatniego uzyskania pożyczki pod zastaw samochodu lub pożyczki pod zastaw samochodu. Dobrą wiadomością jest to, że jest wielu pożyczkodawców zarówno w Kalifornii, jak iw innych stanach, którzy są gotowi do złożenia wniosku o refinansowanie pożyczki pod zastaw samochodu przez Internet lub przez telefon lub aby złożyć wniosek online, zobacz tę stronę, aby uzyskać więcej informacji.

    Jak refinansować pożyczkę pod zastaw samochodu przez Internet

    Pierwszym krokiem jest znalezienie dokumentów pożyczki zawartych w oryginalnym wniosku o pożyczkę. Spowoduje to wyświetlenie Twojego imienia i nazwiska, pojazdu, który jest używany jako zabezpieczenie pożyczki, którą chcesz refinansować, a także termin, płatność i stopę procentową. Dokumentacja będzie również zawierać nazwę pożyczkodawcy, co jest przydatne, ponieważ gdy idziesz refinansować pożyczkę pod zastaw samochodu, nowy pożyczkodawca będzie musiał skontaktować się z tym pożyczkodawcą w celu ustalenia kwoty wypłaty lub kwoty, którą jesteś winien za pożyczkę. w momencie refinansowania. Przygotuj się na otrzymanie gotówki, której potrzebujesz, aby pomóc Ci w obecnej sytuacji, dzwoniąc lub składając wniosek online. Teraz, gdy masz już dokumentację, przejdź do kroku 2.

    Krok 2 – Skontaktuj się z innymi kredytodawcami refinansującymi online

    Wyszukiwanie w Google lub dzwonienie do różnych pożyczkodawców to najlepszy sposób na znalezienie różnych opcji. Jeśli spóźniłeś się ze spłatami lub spłacałeś wszystkie swoje spłaty w terminie ich wymagalności, będzie to duży czynnik, na który spojrzy nowy pożyczkodawca. Pomyśl o tym, jeśli nie jesteś zbyt dobry w dokonywaniu regularnych spłat kredytu, to wpłynie negatywnie na Twoje szanse na akceptację. Bądź również na bieżąco z aktualnym przebiegiem swojego pojazdu i stanem, w jakim się znajduje. Dzieje się tak, ponieważ wartość pojazdu jest ważnym czynnikiem wpływającym na prawdopodobieństwo zatwierdzenia kredytu do refinansowania. Cały proces może być dość szybki, pod warunkiem, że masz wymaganą dokumentację i chociaż refinansowanie jest zazwyczaj trudniejsze do zatwierdzenia niż nowa pożyczka, nie oznacza to, że nie ma dla ciebie opcji.Wystarczy trochę czasu rozmawiać przez telefon, być zorganizowanym i mieć dokumentację w jednym miejscu gotową do omówienia z pożyczkodawcą refinansującym pożyczkę pod moim adresem.

    Krok 3 – Porównaj opcje

    Do tej pory rozmawiałbyś z wieloma pożyczkodawcami pod zastaw samochodu. Jeśli mieszkasz w Kalifornii, w Los Angeles i innych miastach, takich jak San Diego i Sacramento, jest wielu pożyczkodawców. Nawet jeśli nie mieszkasz w dużym obszarze metropolitalnym, na przykład mieszkasz w odległym lub wiejskim obszarze, nadal istnieje wielu pożyczkodawców internetowych, którzy pozwalają ubiegać się o refinansowanie kredytu samochodowego i sfinalizować je przez telefon i e-mail za pomocą internet, aby ubiegać się o refinansowanie. Wspaniałą rzeczą w refinansowaniu pożyczki na płytki jest to, że pożyczka może zostać szybko zakończona, często po otrzymaniu środków tego samego dnia lub następnego dnia na konto bankowe.

    Ile gotówki mogę uzyskać w ramach refinansowania kredytu hipotecznego?Uzyskanie zgody na wysoką kwotę kredytu w refinansowaniu kredytu pod zastaw będzie zależało od wartości pojazdu. Jeśli kwota, na którą zostałeś zatwierdzony, nie wystarczy, aby spłacić innego pożyczkodawcę, będziesz musiał skontaktować się z innymi brokerami lub pożyczkodawcami refinansującymi pożyczki płytek, aby spróbować zabezpieczyć fundusze, które umożliwią Ci sfinalizowanie refinansowania. Po zatwierdzeniu pożyczki musisz teraz zaplanować, w jaki sposób spłacisz pożyczkę, ponieważ te pożyczki są często pożyczkami o wysokim oprocentowaniu, więc chcesz mieć plan, jak jak najszybciej zmniejszyć saldo zasad, aby uniknąć wysokich spłat stopy procentowe lub spłata za dużo, niż naprawdę musisz. To wszystko, mam nadzieję, że był to przydatny punkt wyjścia dla twojej podróży.

    W True Financial możemy pomóc Ci w uzyskaniu refinansowania kredytu hipotecznego, po prostu zadzwoń do nas lub wypełnij formularz na stronie Złóż wniosek już dziś, aby rozpocząć.

    Jakie są korzyści

    Podstawową zaletą wykupu pożyczki pod zastaw samochodu jest to, że zazwyczaj będziesz w stanie zabezpieczyć nową pożyczkę po niższym oprocentowaniu niż pierwotna. Oznacza to, że będziesz spłacać mniej pieniędzy z miesiąca na miesiąc, starając się spłacić całość swojej pożyczki.

    Podejmowanie decyzji, czy wykup jest odpowiedni dla Ciebie

    Wykup może być świetną rzeczą do rozważenia, ale tylko w odpowiedniej sytuacji. Musisz znać odpowiedzi na kilka kluczowych pytań, takich jak, ile czasu zajmie spłata pierwotnej pożyczki pod zastaw samochodu? Jaka będzie różnica w oprocentowaniu starej pożyczki i nowej pożyczki? Ile masz jeszcze na spłatę pierwotnej pożyczki pod zastaw samochodu?

    Powodem, dla którego musisz zadać te pytania, jest pomoc w podjęciu decyzji, czy pieniądze, które możesz zaoszczędzić dzięki wykupowi pożyczki pod zastaw samochodu, byłyby warte przejścia przez cały proces konfiguracji. Rozpoczęcie wykupu kontraktowego nie jest wcale takie trudne – proces jest prawie tak szybki, jak zaciągnięcie pierwotnej pożyczki pod zastaw samochodu – ale nadal nie ma sensu przechodzić przez to wszystko, jeśli nie uda ci się zaoszczędzić tyle pieniędzy.

    Jeśli różnica między stopą procentową kredytu pod zastaw samochodu a stopą procentową potencjalnego wykupu nie jest tak duża, to prawdopodobnie rozsądnie jest po prostu pozostać na kursie i spłacić pierwotną pożyczkę. To samo dotyczy sytuacji, gdy nie masz jeszcze wielu spłat kredytu.

    Jeśli zostało Ci tylko kilka miesięcy, zanim będziesz mógł spłacić pożyczkę, prawdopodobnie lepiej to zrobić, zamiast konfigurować cały proces wykupu.

    Zadzwoń lub odwiedź True Financial

    Jeśli uważasz, że poważnie powinieneś rozważyć wykupienie kredytu pod zastaw samochodu, ważne jest, aby znaleźć odpowiedniego pożyczkodawcę. Upewnij się, że zrobiłeś swoją należytą staranność i znajdź coś, co naprawdę przyniesie Ci oszczędności, a nie tylko przenoszenie długu. Może to zająć trochę czasu, ale kiedy już złożysz wniosek, możesz spodziewać się szybkiego zatwierdzenia. Refinansowanie pożyczki na tytuł jest dostępne w wielu stanach, takich jak Kalifornia, Arizona, Illinois, Nowy Meksyk, Floryda, Utah, Ohio, Mississippi i Nevada.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy