Co to jest opłata finansowa za kartę kredytową?

17.02.2021
Category: Przykład Jeśli

Karty kredytowe mają tak wiele opłat, że ich posiadacze mogą nawet nie być świadomi. Najważniejszą rzeczą, którą należy wiedzieć, są opłaty finansowe . Wiele osób nie wie, co to jest ani jak może wpłynąć na kwotę, jaką płacisz co miesiąc, więc możesz zostawić sobie konieczność płacenia więcej niż to konieczne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie są obciążenia finansowe i jak możesz je zmniejszyć, czytaj dalej ten post, aby dowiedzieć się więcej.

Oferty banków, które mogą Ci się spodobać

Zobacz nasze najlepsze bonusy bankowe aktualizowane codziennie, aby zarobić do 1000 $ darmowych pieniędzy. Znajdź popularne oferty czeków, takie jak Chase Bank, HSBC Bank, TD Bank, Huntington Bank, BBVA, Discover Bank i CIT Bank. Zobacz również nasze najlepsze stawki za oszczędności i płyty CD.
NASZE AKTUALNE NAJLEPSZE PROMOCJE

Chase Business Checking 300 $ bonusu Chase Private Client 2000 $ premii Chase Total Checking® 200 $ bonusu Chase Savings SM $ 150 Bonus HSBC Premier Sprawdzanie bonusu 450 $ HSBC Premier sprawdza do 600 USD HSBC Advance Checking 200 $ Bonus HSBC Advance Checking do 240 USD TD Bank Premier Sprawdzanie bonusu 300 $ Dogodny bank TD Sprawdzanie bonusu 150 $ Huntington 25 Sprawdzanie bonusu 500 $ Huntington 5 Sprawdzanie bonusu 200 $ Huntington Asterisk-Free Checking 150 $ Bonus Huntington Unlimited Plus Business Checking Bonus 750 $ Huntington Unlimited Business Checking Bonus 400 $ Huntington Business Checking 100 $ 200 bonusu Ally Invest do 3500 $ premii Aspiracja Wydaj i oszczędzaj 100 $ Bonus Axos Bank Basic Business Checking Bonus 100 $Spis treści

Definicja obciążenia finansowegoOpłata finansowa to opłata odsetkowa naliczana od długu zaciągniętego na rachunkach kredytowych. Jest bezpośrednio powiązany z roczną stopą procentową karty i obliczany na podstawie salda posiadacza karty.

Jest to raczej opłata karna za niepłacenie pełnego salda co miesiąc. Jeśli przeniesiesz saldo na następny miesiąc, będziesz musiał zapłacić opłatę finansową.

Odsetki a opłata finansowaOdsetki to rodzaj obciążenia finansowego, które występuje, gdy posiadacze kart mają saldo na swoich kartach kredytowych, a zatem muszą zapłacić więcej.

Z drugiej strony opłaty finansowe obejmują odsetki, a także opłaty za utrzymanie, opłaty za opóźnienia i inne. Stopy procentowe mogą się różnić w zależności od posiadaczy kart i wydawców kart, a opłaty finansowe odpowiednio się różnią.

Jak obliczane są opłaty za finansowanie karty kredytowejOpłaty finansowe zmieniają się z miesiąca na miesiąc i nie są z góry ustalane. Aby obliczyć opłaty finansowe, zazwyczaj dzielisz swoją RRSO przez 365. Następnie pomnóż wynikowy kurs karty kredytowej przez saldo należności. Po tych krokach staje się mniej ogólny i zależy od różnych rzeczy.

Opłata finansowa może zostać obliczona przy użyciu wielu różnych metod. W zależności od firmy, z którą korzystasz, może to być jedna z poniższych: