Banki, które pozwalają od razu na debet

17.02.2021
Category: Mieć Pewność

Większość ludzi nie odważyłaby się wypisać czeku ani zainicjować wypłaty z bankomatu, gdy na koncie nie ma wystarczającej ilości gotówki, aby pokryć kwotę. Ale czasami rachunki i wydatki nie czekają do dnia wypłaty.

Johnathan Delmonik

Johnathan był redaktorem blogów i magazynów finansowych od ponad 10 lat, a teraz jest redaktorem naczelnym i założycielem OverdraftApps.Com. Posiada tytuł licencjata i magistra ekonomii

Więcej postów, których autorem jest Johnathan Delmonik.

Johnathan Delmonik

Większość ludzi nie odważyłaby się wypisać czeku lub zainicjować wypłaty z bankomatu, gdy nie ma wystarczającej ilości gotówki na koncie, aby pokryć kwotę. Ale czasami rachunki i wydatki nie czekają do dnia wypłaty. A kiedy potrzebujesz natychmiastowej gotówki, musisz znaleźć banki, które pozwolą Ci od razu skorzystać z debetu – zwykle oczywiście za opłatą.

Większość banków ma jakieś zabezpieczenie w rachunku bieżącym, co pozwala wydać więcej pieniędzy niż masz na koncie. Ta usługa zapewnia spokój ducha i pozwala uniknąć zażenowania związanego z odrzuconym czekiem lub odrzuconą transakcją kartą debetową, ale będziesz musiał zwrócić pieniądze do banku.

Aplikacje, które uchronią Cię przed debetem

PockBox

PockBox to idealna aplikacja do doładowania konta rozliczeniowego (do 2500 $) i wykorzystania pieniędzy na zakupy online. Proces jest elegancki i prosty. Będziesz musiał tylko podać kilka informacji o sobie.

Aplikacja PockBox powinna wtedy połączyć Cię z najlepszym możliwym pożyczkodawcą i zatwierdzić Cię w ciągu kilku minut.

LoanSolo

LoanSolo umożliwia pożyczanie niewielkich kwot – od 100 do 1000 USD – i będzie świetny, jeśli chcesz kupić coś (małego) online za pomocą konta czekowego, ale nie masz teraz wystarczających pieniędzy.

Proces jest szybki, online, a jeśli zostanie zatwierdzony, otrzymasz pieniądze do jutra. Jest to bardzo proste i nie wymaga od Ciebie wiele pracy, poza zwykłym podawaniem danych osobowych.

Banki dopuszczające debet w rachunku bieżącym

Oczywiście celowe debetowanie w rachunku bieżącym nigdy nie jest dobrym pomysłem. Ale jeśli nie ma innej opcji i musisz przekroczyć swoje konto, oto kilka banków, które zezwalają na debet:

  • Chime : Chime to aplikacja, która jest zasadniczo nowym rodzajem usługi bankowej. Po zarejestrowaniu się otrzymasz bezpłatne konto czekowe z wieloma dodatkami – dają one nieoprocentowaną zaliczkę gotówkową na czekach płatniczych, nie ma żadnych opłat za debet, w rzeczywistości nie masz żadnych opłat! Najlepsze jest to, że proces rejestracji jest naprawdę szybki i łatwy. Kliknij tutaj, aby to sprawdzić .
  • Wells Fargo : Obowiązuje standardowa opłata za debet w wysokości 35 USD za przedmiot; limit 3 debetów dziennie.
  • PNC Bank : Obowiązuje standardowa opłata za debet w wysokości 36 USD za sztukę; limit 4 debetów dziennie. Bank pobiera opłatę w wysokości 7 USD za każdy dzień, w którym konto pozostaje nadpłacone przez ponad pięć kolejnych dni, do kwoty 98 USD.
  • Bank of America : obowiązuje standardowa opłata za debet w wysokości 35 USD za pozycję; limit 4 debetów dziennie.
  • SunTrust Bank: Obowiązuje standardowa opłata za debet w wysokości 36 USD za pozycję; limit 6 debetów dziennie.
  • BB&T Bank. Obowiązuje standardowa opłata za debet w wysokości 36 USD za pozycję; limit 6 debetów dziennie. Bank pobiera dodatkowe 36 $, gdy konto pozostaje nadpłacone przez siedem dni.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​większość z powyższych instytucji zniesie opłatę za debet, jeśli będziesz w stanie zdeponować środki na swoim koncie, aby pokryć debet przed końcem dnia w tym samym dniu roboczym.

Pokrycie debetu a ochrona debetu

Jeśli szukasz kredytu w rachunku bieżącym, upewnij się, że rozumiesz, czym różni się ochrona kredytu w rachunku bieżącym od pokrycia kredytu w rachunku.

Jak wspomniano wcześniej, pokrycie debetu w rachunku bieżącym polega na wypłacaniu przez bank gotówki w celu dokonania zakupu, gdy na koncie czekowym nie ma wystarczających środków. Za każdą pozycję w rachunku bieżącym naliczana jest opłata.

Jednak dzięki ochronie kredytu w rachunku bieżącym bank umożliwia powiązanie konta oszczędnościowego lub innego kwalifikującego się konta z kontem czekowym. Jeśli nie masz wystarczających środków na czeku, aby pokryć transakcję, zostaną one przelane z połączonego konta w celu pokrycia zakupu.

Bank nie może już automatycznie zapisywać klientów do usług debetu po otwarciu konta. Musisz wyrazić zgodę na te usługi, aby chronić swoje konto czekowe.

Jak szybko mogę skorzystać z debetu

Możesz zarejestrować się w celu skorzystania z ochrony w rachunku bieżącym w dowolnym momencie, ale ponieważ pełne włączenie usług może zająć do trzech dni roboczych, włączenie tej opcji nie oznacza natychmiastowej potrzeby uzyskania debetu.

Jednak dzięki pokryciu debetu możesz skorzystać z debetu natychmiast po otwarciu konta i wyrażeniu zgody.

Bank z najwyższym limitem debetu

Mimo że niektóre banki oferują pokrycie w rachunku bieżącym, kredyt w rachunku bieżącym jest możliwy tylko do określonej kwoty dziennie.

Niektóre banki pobierają opłatę w wysokości 35 USD za każdą pozycję w rachunku bieżącym i zezwalają na maksymalnie trzy kredyty w rachunku bieżącym dziennie, przy dziennym limicie 105 USD. Z drugiej strony, niektóre banki mają wyższe dzienne limity debetu, co pozwala klientom nawet na sześć kredytów dziennie. Kilka z tych banków to BB&T, SunTrust, BBVA Compass i Regions Bank.

Dzienne limity debetu w tych instytucjach finansowych wynoszą od 216 USD do 228 USD.

Maksymalna kwota kredytu w rachunku bieżącym zależy od banku. Według przedstawiciela Wells Fargo ten bank nie ma maksymalnego limitu jako takiego. Nawet jeśli masz ujemne saldo konta, bank może zezwolić na dodatkowe zadłużenie w rachunku bieżącym według własnego uznania.

Przedstawiciel SunTrust również nie mógł udzielić ostatecznej odpowiedzi, ale wspomniał, że maksymalne limity debetu wynoszą zazwyczaj od 300 do 500 USD.

Alternatywa dla debetu

Oczywiście nie powinieneś wdawać się w rutynę nadmiernego wypłaty konta. Zrozumiałe jest, że możesz odnieść wrażenie, że debet jest jedyną opcją, gdy nie masz gotówki. Ale prawda jest taka, że ​​może to być kosztowne rozwiązanie, zwłaszcza gdy w ciągu jednego dnia pojawia się wiele debetów.

Istnieją jednak tańsze alternatywy dla natychmiastowego zdobycia gotówki.

Aplikacja Dave

Ta prosta aplikacja jest doskonałym narzędziem do unikania debetu i kosztownych opłat bankowych. Za miesięczne członkostwo w wysokości zaledwie 1 dolara Dave może pomóc Ci uzyskać kontrolę nad Twoimi finansami osobistymi.

Użyj aplikacji, aby monitorować nawyki związane z wydatkami, budżet osobisty i saldo konta bankowego, aby mieć pewność, że na koncie zawsze jest wystarczająca ilość środków na pokrycie wydatków. Otrzymasz nawet alert, gdy masz zamiar przekroczyć swoje konto.

Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować kilku dodatkowych dolarów, aby przepłacić cię do dnia wypłaty, użyj aplikacji, aby poprosić o zaliczkę w wysokości do 75 USD. Nie ma sprawdzania zdolności kredytowej ani odsetek.

Zarabiaj aplikację

Ta aplikacja to kolejna prosta alternatywa, gdy potrzebujesz gotówki, ale nie chcesz ryzykować przekroczenia kwoty konta bankowego. Zarabianie jest wyjątkowe, ponieważ pozwala uzyskać dostęp do zarobionych dochodów przed wypłatą.

Rozpoczęcie pracy jest proste. Pobierz aplikację, zakończ proces rejestracji, a po zweryfikowaniu zatrudnienia i konta bankowego poproś o pieniądze.

Środki zostaną przelane na Twoje konto bankowe w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Możesz wypłacić maksymalnie 100 USD dziennie i do 500 USD za okres rozliczeniowy. Po otrzymaniu wypłaty, Earnin odejmuje kwotę zaliczki z Twojego konta czekowego.

Najważniejsze jest to, że życie się toczy iw pewnym momencie może Ci się brakować gotówki. Bez obaw.

Niezależnie od tego, czy rejestrujesz się w jakimś rodzaju kredytu w rachunku bieżącym, czy korzystasz z aplikacji takich jak Dave lub aplikacji takich jak Earnin, pamiętaj, że istnieje wiele zasobów, które mogą włożyć gotówkę do Twojej kieszeni.

Zasubskrybuj aplikacje w rachunku bieżącym

Otrzymuj najnowsze posty prosto do skrzynki odbiorczej

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy