Akceptowane karty

17.02.2021
Category: Wystawcy Karty

Przeczytaj o kartach, które możesz akceptować, korzystając z Square.

Square współpracuje z dowolnymi kartami magnetycznymi lub chipowymi wydanymi w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie z logo Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB lub UnionPay. Akceptowane są następujące rodzaje kart:

Debet (przetwarzany jak kredyt)

Aplikacja Square Point of Sale przetwarza wszystkie typy kart z tymi samymistandardowymi stawkami.

Uwaga:JCB nie jest obecnie obsługiwany przez czytnik kart zbliżeniowych i chipowych.

Akceptuj karty przedpłacone

Square może przetwarzać karty przedpłacone z dowolnym z powyższych logo po naszych standardowych opłatach manipulacyjnych. Wszelkie pozostałe saldo z kart przedpłaconych zostanie wyświetlone na rachunku.

Uwaga: wprowadzając ręcznie kartę przedpłaconą, sprawdź, czy klient zarejestrował kartę z adresem rozliczeniowym i kodem pocztowym, co można zrobić, kontaktując się z wydawcą karty. Informacje o tym, jak zarejestrować kartę, mogą być również dostępne na odwrocie karty.

Akceptuj karty międzynarodowe

Square może przetwarzać większość kart wydanych na arenie międzynarodowej z dowolnym z powyższych logo poprzez ręczne wprowadzanie, przeciągnięcie karty, zanurzenie karty chipowej lub dotknięcie karty zbliżeniowej.

Uwaga:jeśli nie ma klienta lub karty płatniczej, możesz ręcznie wprowadzić dane karty klienta.

Aby ręcznie przetwarzać kartę międzynarodową, wprowadź numer karty, datę ważności, CVV oraz kod pocztowy lub pocztowy.

Podczas przetwarzania kart międzynarodowych pamiętaj o następujących kwestiach:

Aby przełączać się między cyframi i literami na urządzeniu:

iOS: dotknijABClub123w lewym dolnym rogu ekranu

Android: dotknij ikony klawiatury po prawej stronie pola karty płatniczej

Jeśli wystąpią problemy z przetwarzaniem karty wydanej na arenie międzynarodowej, poproś posiadacza karty o skontaktowanie się z jej wydawcą.

Posiadacze kart mogą zostać obciążeni opłatą za przewalutowanie przez wystawcę karty, ponieważ płatności muszą być przetwarzane w oficjalnej walucie Twojego kraju.

Aby móc przetwarzać płatności, musisz znajdować się w kraju, w którym aktywowałeś swoje konto Square.

Square może również przetwarzać płatności od klientów międzynarodowych za pośrednictwem faktur lub rozwiązań eCommerce.

Faktury to doskonały sposób na wystawianie rachunków klientom bez martwienia się o wprowadzenie danych karty płatniczej klienta. Jednak daje to mniejszy wgląd w to, jak płaci klient, pomocne mogą być następujące ogólne sprawdzone metody.

Płatności w sklepach internetowych akceptowane za pomocą rozwiązań eCommerce firmy Square mogą pochodzić od klientów międzynarodowych. Jednak ważne jest również podjęcie dodatkowych środków ostrożności przy tego typu zamówieniach, aby zapobiec oszustwom i sporom.

Akceptuj karty HSA i FSA

Licencjonowani dostawcy opieki zdrowotnej i apteki mogą przetwarzać karty Health Savings Account (HSA) i Flexible Spending Account (FSA) za pomocą Square.

Jeśli jesteś pracownikiem służby zdrowia i podczas rejestracji wybrałeś kategorię „Lekarz, Usługi medyczne lub Stomatologia, nie powinieneś mieć problemów z akceptacją kart HSA lub FSA. Jeśli uważasz, że Twoja kategoria biznesowa wymaga aktualizacji, skontaktuj się z nami.

Uwaga:żłobki i placówki opieki nad dziećmi nie mogą obecnie akceptować kart HSA i FSA za pośrednictwem Square.

Akceptuj karty EDD

Square może przetwarzać karty debetowe Departamentu Rozwoju Zatrudnienia (EDD) po naszych standardowych stawkach. Obecnie nie obsługujemy kart elektronicznego transferu świadczeń (EBT).

Akceptuj karty rządowe i wojskowe

Nie możemy zagwarantować zatwierdzenia kart rządowych lub wojskowych, ponieważ zatwierdzenie zależy od każdego wystawcy karty.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy