4 rzeczy, które możesz teraz zrobić z Bitcoinem

17.02.2021
Category: Które Mają

Bitcoinist | 24 marca 2020 r. | 08:31

4 rzeczy, które możesz teraz zrobić z BitcoinemBitcoinist | 24 marca 2020 r. | 08:31

Wygląda na to, że Bitcoin jest bardziej popularny niż kiedykolwiek. W 2020 roku w każdym tygodniu odbywa się ponad 2 miliony transakcji Bitcoin. Wygląda na to, że większość ludzi uważa Bitcoin za aktywa. Inwestycja, którą będą mogli sprzedać we właściwym czasie i zarobić „prawdziwe pieniądze.

Jedynym problemem jest to, że Bitcoin to także prawdziwe pieniądze.

Teraz ma prawdziwą wartość. Nie mówimy też o przedmiotach, które mają wartość równoważną jednemu bitcoinowi, tak naprawdę mówimy o przedmiotach i usługach z życia wziętych, które można teraz kupić za kryptowalutę.

Możesz teraz kupić kilka różnych towarów i usług za pomocą Bitcoin, a my pokażemy Ci niektóre z najciekawszych. Ale zanim przejdziemy do tego, odświeżmy swoją wiedzę o Bitcoinach.

Korzyści z zakupów Bitcoin

Czy istnieje prawdziwy powód, dla którego ktoś chciałby zapłacić za swoje towary i usługi w BTC? Może to tylko chwilowa moda? Czy korzystanie z Bitcoina w taki sposób jest bezpieczne? Oto niektóre z pytań, na które wszyscy myślą, gdy wspominasz o płatnościach Bitcoin.

Rzeczywistość jest taka, że ​​korzystanie z Bitcoin do płatności ma wiele zalet. Niektórzy z nich są:

 • Znacznie niższe opłaty
 • Eliminacja pośrednikaBłyskawiczne transakcjeWyższe poziomy ochronyPełna anonimowośćTo tylko niektóre korzyści z punktu widzenia klienta. Sprzedawcy mają również mniejsze opłaty, szybsze transakcje i większą elastyczność. Mają też szansę przyciągnąć pewną grupę demograficzną, która ceni sobie anonimowość ponad wszystko.

  Jeśli coś z tego brzmi zachęcająco, prawdopodobnie zastanawiasz się, gdzie możesz kupić Bitcoin i spróbować wszystkiego samemu.

  Gdzie można kupić bitcoiny online?

  Dla przeciętnego człowieka zrozumienie koncepcji Bitcoin jest wystarczająco trudne, kupowanie i używanie go do kupowania towarów jest prawie niezgłębione. Jednak na Bitcoin jest tak duże zapotrzebowanie, że usługi szybkiej wymiany są po prostu koniecznością.

  Oznacza to, że kupowanie i używanie Bitcoin jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek.

  Najlepszą opcją jest skorzystanie z usługi takiej jak NordikCoin, jeśli chcesz maksymalnie przyspieszyć proces. NordikCoin umożliwia założenie konta, zakup żądanej ilości Bitcoinów i bezpieczne przechowywanie ich, dopóki nie zechcesz ich używać.

  Do każdego konta dołączony jest darmowy portfel Bitcoin i klucz prywatny. Klucz służy do potwierdzenia Twojej tożsamości i uniemożliwienia hakerom zmiany transakcji. Cała komunikacja w sieci jest szyfrowana, co chroni poufne dane przed hakerami i innymi cyberprzestępcami.

  Cztery rzeczy, które możesz kupić za pomocą Bitcoin

  Mając to wszystko na uwadze, możemy wreszcie porozmawiać o temacie dnia: co dokładnie można dziś kupić za Bitcoiny? Bez zbędnych ceregieli zanurzmy się od razu.

  1. Metale szlachetne: Kup srebro i złotoIstnieją dziesiątki firm sprzedających sztabki srebra i złota za Bitcoin. Masz odnoszące sukcesy firmy APMEX, Gram Gold i JM Bullion, a to tylko wierzchołek góry lodowej. Tego typu firm każdego dnia jest coraz więcej.

  Niektórzy z nich mają nawet swoje kryptowaluty. Wspomniane Gram Gold ma własną monetę, którą można kupić na wielu giełdach Bitcoin w Internecie. Niektóre firmy oferują swoim klientom również usługi powiernicze.

  Oprócz kupowania metali szlachetnych istnieją również internetowe sklepy jubilerskie, które umożliwiają swoim klientom dokonywanie zakupów za pomocą Bitcoin. Mervis Diamond Importers umożliwia swoim klientom bezpieczny zakup złota, srebra i diamentów oraz konwersję ich kryptowalut w twarde.

  2. Nieruchomości: Kup nieruchomość i ziemięMówiąc o zakupach luksusowych, nieruchomości to kolejna branża, która w pełni wykorzystuje kryptowaluty. Niedawno wielu pośredników w handlu nieruchomościami zaczęło przyjmować bezpośrednie płatności Bitcoin. Istnieją nawet firmy zajmujące się nieruchomościami o tematyce Bitcoin, takie jak oczywiście o nazwie Bitcoin Real Estate.

  Witryna pomaga klientom we wprowadzaniu ich domów na rynek i sprzedawaniu ich za Bitcoin. Jak donosi CNBC, ostatnio w branży nieruchomości rośnie zapotrzebowanie na płatności Bitcoin. To dlatego, że milenialsi i pokolenie Z zaczynają inwestować swoje pieniądze w nieruchomości.

  3. Podróż: Zarezerwuj noclegi i biletyBranża turystyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów biznesu na świecie. To także jeden z najbardziej innowacyjnych. Główne strony internetowe, takie jak CheapAir i Expedia, akceptują płatności Bitcoinami za hotele, motele i wycieczki. CheapAir ma nawet dedykowany serwer dla użytkowników Bitcoin.

  Oprócz rezerwacji możesz również zapłacić za lot w wielu kryptowalutach. W zeszłym roku alternatywne linie lotnicze z siedzibą w Wielkiej Brytanii nawiązały współpracę ze szwajcarską firmą zajmującą się płatnościami cyfrowymi Utrust, aby stworzyć pierwszą stronę internetową, która pozwoliłaby ludziom płacić za loty w kryptowalutach.

  Jak pisze Joeri Cant dla Coin Telegraph, współpraca między obiema firmami pozwala teraz podróżnym wyszukiwać ponad 650 linii lotniczych i płacić za ich usługi Bitcoinem. Na razie firma akceptuje płatności w Bitcoin, Ethereum i DigiByte, by wymienić tylko kilka.

  4. Gry: Graj i ulepszaj gryW całej historii branża gier zawsze była pełna nowych, przełomowych technologii. Pamiętasz szał VR późnych lat 80-tych i wczesnych 90-tych? Nie jest więc wielkim zaskoczeniem, że w branży pojawiły się firmy, które akceptują płatności i mikropłatności w kryptowalutach.

  Najbardziej znanym przykładem wykorzystania kryptowalut w branży gier jest billboard „Satoshi’s Place, który umożliwia użytkownikom zakup określonej liczby pikseli w najmniejszej jednostce Bitcoina, zwanej satoshi. Innym znanym przykładem jest BitQuest, pierwszy serwer, który akceptuje płatności Bitcoin.

  Dokąd idziemy stąd?

  Pomimo tego, co niektóre serwisy informacyjne chciałyby, abyś pomyślał, BTC nigdzie się nie wybiera. Nie wierzysz nam? Pomyśl tylko: w ciągu ostatnich 12 miesięcy duże sieci, takie jak Starbucks, Nordstrom i Whole Foods, zaczęły akceptować płatności kryptograficzne.

  To tylko kwestia czasu, zanim inne duże korporacje pójdą w ich ślady. Nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w reszcie świata. Kraje takie jak Malta, Szwajcaria i Słowenia są przyjazne dla kryptowalut i posiadają wiele instytucji, które akceptują Bitcoin.

  Mamy nadzieję, że spodobał Ci się nasz artykuł i okazał się pomocny. Jakie są Twoje doświadczenia z kryptowalutami? Czy kiedykolwiek korzystałeś z BTC? Podziel się swoimi doświadczeniami z resztą z nas w sekcji komentarzy poniżej.

  Zastrzeżenie: Przedstawione tutaj informacje nie stanowią porady inwestycyjnej ani oferty inwestycyjnej. Oświadczenia, poglądy i opinie wyrażone w tym artykule są wyłącznie opiniami autora / firmy i nie reprezentują poglądów Bitcoinist. Zdecydowanie zalecamy naszym czytelnikom DYOR przed zainwestowaniem w jakąkolwiek kryptowalutę, projekt blockchain lub ICO, szczególnie te, które gwarantują zyski. Ponadto Bitcoinist nie gwarantuje ani nie sugeruje, że opublikowane kryptowaluty lub projekty są legalne w konkretnej lokalizacji czytelnika. Obowiązkiem czytelnika jest znajomość przepisów dotyczących kryptowalut i ICO w jego kraju.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy